Wpis z mikrobloga

Braun i ruch narodowy chcą przywrócenia obowiązkowej służby wojskowej dla chłopaków żeby zaradzić zbyt małej liczebności armii. To ja mam w sumie taki pomysł żeby wcielić tych wszystkich Braunów, Bosaków i innych Tudujów do wojska, jako że prawie nikt z nich oczywiście nigdy nie służył oraz ich wyborców którymi w większości są mężczyzni w wieku około 20 lat więc nadawaliby się do służby. Dzięki temu liczebność armii skoczyłaby o kilkaset tysięcy zgodnie z życzeniem Blaszczaka, a przy okazji nastąpiłby detoks sceny politycznej od zamordystycznych "wolnościowców". Panie Błaszczak; liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego pomysłu i wcielenie go w życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #wojskopolskie #armia #pobordowojska #narodowcy #braun #pis #polityka
  • 144
@msikorski229: w ogóle batozyć to powinni zwolenników przymusowej służby wojskowej. Odebranie kawałka życia, nic w zamian, fala i słuchanie rozkazów przełożonych mentalnych sebów. Tak, miałem doczynienia z wojskowymi i tam bez znaczenia czy szeregowy czy generał to samo gówno w głowie. Jezusie Panie Tusku jak ja Panu dziękuję za zniesienie tego szamba ()
@salwel: ja jestem przeciwny, już pomijając fakt że jest to jawne niewolnictwo to jak pokazał przykład talibow nie liczy się liczebność armii ale morale, bo mając o wiele mniej liczebna armię odnieśli zwycięstwo, którego podstawą była determinacja jakiej najwidoczniej brakowało obrońcom Afganistanu. Więc nic nie da wcielenie chociażby miliona chłopów do polskiego wojska, skoro prawie nikt poza Grzegorzem klaunem i innymi kucami raczej nie chciałby umierać za ten kraj
@xiv7: jasne że z panstwowej kasy im się placi a zwiększenie liczebności armii siła rzeczy wiązałoby się z koniecznością zwiększenia wpływów do budżetu czyt. kolejnym podniesieniem podatków( ͡° ͜ʖ ͡°)
wydaje mi się, że takim ludziom na przeszkoleniu się płaci z państwowej kasy


@xiv7: dobrze Ci się wydaje, zresztą teraz przez covida służba przygotowawcza była skrócna do jakiegoś śmiesznego miesiąca z hakiem, na ktorym wielu wyszło lepiej(finansowo), niż na swojej wcześniejszej pracy.
A co taki żołnierz "umie", po miesięcznym "przeszkoleniu", to już sam sobie odpowiedz