Wpis z mikrobloga

Przez kilka lat utrzymywał się z pracy fizycznej w założonej przez Macieja Płażyńskiego spółdzielni „Świetlik”


Nie wliczając tego, że pisał przed 89 za friko do kilku pisemek z "podziemia", to coś słaby staż pracy ma ten nasz Cesarz Europy. Śmiejecie się z Bosaka, tylko że Tusk w wieku Bosaka to miał X mniej prac i stanowisk niż Bosak xDD

Zanim zacznicie porównywać osiągnięcia w polityce obu, zaznaczę, że Tusk w wieku Bosaka był gościem, który rozbijał się o próg wyboczy i dopiero rok potem został senatorem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście Bosak nigdy nie osiągnie tyle w polityce, co Tusk, ale mimo wszystko nie warto porównywać gości z innych epok.

To na czym zna się ten nasz zbawiciel? Na Ekonomii, Prawie? Może jest Inżynierem? A gdzie tam, jest Historykiem XD

#bekazpo #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #polityka
Pobierz S.....y - > Przez kilka lat utrzymywał się z pracy fizycznej w założonej przez Maciej...
źródło: comment_1630353456zrYpxkUxKKx2a99TkqxHNu.jpg
  • 48
@Sok_Mandarynkowy:

To ten magister, o którym z reguły piszecie, że to "gówno warty dyplom na gównouczelni" ?


Obecnie, ale nie za komuny. Wtedy studiowanie to było doslownie siedzenie w książkach. Jeszcze do lat 90 tak było. Dzisiejszy poziom trudności nawet nie umywa się do tego dawnego. Testy abcd to było coś nie do pomyślenia.

Partię stworzył Płażyński, kolego.


Nawet nie na papieże. Niemalże od samego początku centralną częścią był Tusk. On
Historia jest tylko i wyłącznie pamięciówą.


@Sok_Mandarynkowy: bardzo odważne słowa jak na kogoś, kto studiów historycznych na oczy nie widział (σ ͜ʖσ)

Pamięciówa w XXI wieku, w czasach gdy każdą datę i każdy fakt można sprawdzić w necie i nie trzeba do tego być magistrem xD studia historyczne z konieczności uczą tylko umiejętności

Przez 5 lat na żadnym egzaminie nikt mnie nie prosił
Tusk w wieku Bosaka


@Sok_Mandarynkowy: Był senatorem i wicemarszałkiem senatu.

Wcześniej kierował KLD, gdzie miał 37 mandatów w sejmie i 6 w senacie. W 1993 roku jak wielu innych prawicowych polityków wywrócił się o próg wyborczy.
A od 1983 (26 lat) do 1990 (33 lata) pracował na wysokości w spółdzielni świetlik.

Chcesz to porównywać do Bosaka, który zaczynał 50 razy studia, nigdzie poważnie nie pracował? xD
@Wedam: Otóż nie. Tusk został senatorem w wieku 40 lat. Bosak ma 39 lat. Poza tym był robotnikiem. I to tyle.

Bosak był w latach 2005-2007 posłem
2006-2010 wiceprzewodniczący Rady programowej TVP
Był też redaktorem naczelnym, wicedyrektorem analiz Fundacji Republikańskiej

Mierne to osiągnięcia, ale jednak większe niż Tusk w jego wieku ¯\_(ツ)_/¯ No, chyba, że mówisz o studiach historycznych, które raczej żadnych praktycznych umiejętności do rządzenia nie dają.

PS - Tusk
@Wedam: Okej. Przecież napisałem, że Bosak nie jest silną jednostką. Nie mniej jednak nie możesz porównywać osiągnieć 39 latka z 64 latkiem. Zwłaszcza, że ów 64 latek w jego wieku (oczywiście, mimo innych czasów) sam niewiele osiągnął.

Robotnikiem w czasach komuny, co miał innego robić? No między 1989 a 1997 nie było innego zawodu? Nie można było być prawnikiem czy inżynierem? Można było, ale nie po historii xD
No między 1989 a 1997


@Sok_Mandarynkowy: był szefem jednej z największych partii postsolidarnościowych, a potem wiceszefem drugiej największej partii postsolidarnościowej, czyli UW
to mało?

Nie można było być prawnikiem czy inżynierem? Można było, ale nie po historii xD


@Sok_Mandarynkowy: ja nie rozumiem co złego jest w pracy fizycznej? Kto jest więcej wart, inżynier, który klepie maluchy xD, czy koleś po historii, który zakłada prywatną firmę?
@Wedam: Ja po prostu śmieje się z tego, że pewne osoby na tym tagu często zasłaniają się wykształceniem, kiedy jest to wygodne, ale piszą, że jest nieważne, kiedy nie jest to wygodne.

A tak poza tym - Dlaczego stajesz w obronie Tuska?
@Sok_Mandarynkowy: bo Tusk to najlepszy premier w historii Polski, a także najlepszy premier w Europie w latach 2007-2014. Także najlepszy polski polityk, który piastował najbardziej prestiżowe stanowisko w historii polskich polityków. To osoba, która mam nadzieje, że wróci do władzy, i w Polsce (nawet jako prezes największej partii) i w Europie (kto wie, może jako przewodniczący komisji europejskiej).
Tak jak na wykopie trollowałem, tak tutaj mówię 100% na poważnie.
Jedyne na