Wpis z mikrobloga

Przez kilka lat utrzymywał się z pracy fizycznej w założonej przez Macieja Płażyńskiego spółdzielni „Świetlik”


Nie wliczając tego, że pisał przed 89 za friko do kilku pisemek z "podziemia", to coś słaby staż pracy ma ten nasz Cesarz Europy. Śmiejecie się z Bosaka, tylko że Tusk w wieku Bosaka to miał X mniej prac i stanowisk niż Bosak xDD

Zanim zacznicie porównywać osiągnięcia w polityce obu, zaznaczę, że Tusk w wieku Bosaka był gościem, który rozbijał się o próg wyboczy i dopiero rok potem został senatorem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście Bosak nigdy nie osiągnie tyle w polityce, co Tusk, ale mimo wszystko nie warto porównywać gości z innych epok.

To na czym zna się ten nasz zbawiciel? Na Ekonomii, Prawie? Może jest Inżynierem? A gdzie tam, jest Historykiem XD

#bekazpo #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #polityka
Pobierz S.....y - > Przez kilka lat utrzymywał się z pracy fizycznej w założonej przez Maciej...
źródło: comment_1630353456zrYpxkUxKKx2a99TkqxHNu.jpg
  • 48
Tusk nie jest politykiem prawicowym. Może kiedyś był konserwatywnym liberałem, ale dziś już nim po prostu nie jest.


@Sok_Mandarynkowy: Tusk jest politykiem centroprawicowym, patrzac z perspektywy Europy to nawet mocno prawicowym. Ze wam, konfederacyjnym dzbankom wydaje sie, ze wszystko inne niz Bosak to skrajna lewica, ale prawda jest taka, ze w Polsce nawet lewica jest bardziej centrolewica, a prawie caly sejm to partie mniej lub bardziej prawicowe.
@Sok_Mandarynkowy: Praktycznie w kazdej sferze, poparciu Kosciola, niecheci do zmian w kwestiach typu LGBT, aborcja itd.

Gospodarczo to w ogole mial najbardziej prawicowe poglady ze wszystkich, przez 8 lat prawie nie wprowadzil socjalu i utrzymywal jako taka wolnosc gospodarcza, co w sumie pozniej sie na PO zemscilo i doprowadzilo do wladzy PiSu, ktory gospodarczo jak dla mnie ma typowo lewicowy program.
@Sok_Mandarynkowy: Gospodarczo to ja bym w Polsce w ogóle pominął kwestie lewicy/prawicy. Niestety ostatnia dekada doprowadziła do tego, ze o tym decydują tylko i wyłącznie kwestie światopoglądowe.

W sumie jakby tak szczerze przeanalizować rządy w III RP pod względem gospodarki to by pewnie wyszło, ze najbardziej lewicowy był rząd PiSu a prawicowy rząd Belki za czasów SLD.
Programowo to oczywiście byłoby PO z 2007, ale ile obietnic udało się im zrealizować