Wpis z mikrobloga

Przez kilka lat utrzymywał się z pracy fizycznej w założonej przez Macieja Płażyńskiego spółdzielni „Świetlik”


Nie wliczając tego, że pisał przed 89 za friko do kilku pisemek z "podziemia", to coś słaby staż pracy ma ten nasz Cesarz Europy. Śmiejecie się z Bosaka, tylko że Tusk w wieku Bosaka to miał X mniej prac i stanowisk niż Bosak xDD

Zanim zacznicie porównywać osiągnięcia w polityce obu, zaznaczę, że Tusk w wieku Bosaka był gościem, który rozbijał się o próg wyboczy i dopiero rok potem został senatorem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście Bosak nigdy nie osiągnie tyle w polityce, co Tusk, ale mimo wszystko nie warto porównywać gości z innych epok.

To na czym zna się ten nasz zbawiciel? Na Ekonomii, Prawie? Może jest Inżynierem? A gdzie tam, jest Historykiem XD

#bekazpo #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #polityka
Pobierz S.....y - > Przez kilka lat utrzymywał się z pracy fizycznej w założonej przez Maciej...
źródło: comment_1630353456zrYpxkUxKKx2a99TkqxHNu.jpg
  • 48
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Bosak był w latach 2005-2007 posłem

2006-2010 wiceprzewodniczący Rady programowej TVP


@Sok_Mandarynkowy: lol. Przecież wtedy rządził pis w koalicji z LPR. To tak jakby za 10 lat ktoś pisał jak to zajebista karierę miał Obajtek bo w latach X i Y był prezesem Orlenu, a inne rodziny pisowców aktualnie też zasiadają w radach i pewnie za X lat to im i tak zaprocentuje, cześć się czegoś nauczy i po pisie będzie
Bosak tyle w życiu przepracował, że na wikipedii żeby coś w ogóle napisać to jest informacja że był instruktorem żeglarstwa i ... gdzie pracował ojciec i brat.
często zasłaniają się wykształceniem, kiedy jest to wygodne, ale piszą, że jest nieważne, kiedy nie jest to wygodne.


@Sok_Mandarynkowy: a mnie bawi, ze ty nie potrafisz zrozumiec roznic miedzy studiowaniem w czasach kiedy studiowal Tusk (trudne studia, trudne egzaminy, cały czas trzeba siedzieć w książkach, brak internetu), a dzisiejszymi gdzie masz wszystko na wyciągnięcie ręki XD
Napisz mi w jakich zawodach pracodawcy traktują studia historyczne jako atut.


@Sok_Mandarynkowy: W czasach Donalda Tuska czy dziś? XD

Bo w jego czasach mógłby zostać np. szanowanym nauczycielem historii (Trudno o jakiś inny zawód w latach 80), dziś mógłby pracować w ośrodkach badawczych, instytucjach historycznych, muzeach, ośrodkach akademickich, turystyce, mógłby być animatorem kultury czy dziennikarzem czy mógłby pracować nawet w bankach. Często dziś rekrutuje się historyków jako pracowników slużby cywilnej czy
@Reezu: stary, nie rób już tych fikołków.


@Sok_Mandarynkowy: Fikołki to tutaj tylko i wyłącznie Ty robisz. Zapytałeś o zawody po studiach historycznych, wypisałem Ci je, a ty "nie rup fikolkuf"

#!$%@?, zero merytoryki, zero czegokolwiek. ale czego sie po takich jak ty spodziewac.
@Reezu: To jest bardzo zabawne, co piszesz, bo nie potrafisz się obronić. Kiedy napisałem post o Mentzenie, neuropa hucznie zebrała się uświadomić mnie, że jego doktorat i studia są gówno warte, ale kiedy wbiłem szpilę (umyślnie) w studia Tuska, to nagle znalazła się chmara obrońców, którzy mi piszą, że można przecież w Muzeum po tym pracować albo turystyce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy: Ale studia Memcena nie są gówno warte xD jest on dobrym ekonomistą, który zna się na podatkach, dlatego ma taką, a nie inną kancelarię.

Szkoda, że jego wiedza nie przekłada się jakoś na program partii. Bo w Hydeparku sprzecznie z programem partii wypowiadał się na tematy likwidacji podatków itd.

Program partii "likwidujemy ten podatek" Mentzen "no nie można tego podatku zlikwidować"