Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 84
Ziomek kupuje pierwsze auto (btw ma 30 lat xD) i ma budżet.+- 20k. To mu kładę do łba żeby kupił jakieś A4 B7 bo na B8 to za mało albo jakieś Mondeo MK4. A ten idiota się mnie pyta czy takie BMW by nie było lepsze bo to jednak większe auto i na pewno bardziej wygodne xD

#motoryzacja #samochody ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_1630317880WiMunLpfpkoP3oiS6HczuA.jpg
  • 117
@Migajaca_dioda: nie rozumiem osób, które piszą że b7 będzie złym wyborem. Zacznijmy od tego do czego mu ten samochód będzie służył bo jak w dłuższe trasy to może pakować się w 1.9 bke który nie ma dpfa a jak ma zamiar jeździć krótkie trasy to niech bierze benzyne. Kwestia co do diesla jest taka, że większość modeli ma #!$%@? kolektory ssące i wydechowe jak i geometrie turbiny którą trzeba czyścić a
@Marek_Licyniusz_Krassus: No też takie coś mnie bawi, zamiast kupic to na co go stać i w miare sensownym stanie to auto co pewnie w miare sensownie kupic trzeba wydać 40k to znalazł za 20 :D a potem płacz ze sie psuje i dziadostwo. Zacznie sie jak powodziowki okazyjne będą oferowane i co chwile placz jak to go wydymali bo nie wiedział a skusił się że to okazja w atrakcyjnej cenie.
@eastbors: Też się zgodzę, kiedyś tez miałem 30 tys do wydania na 1 auto i kupiłem w miare młodą megankę a niby inni mnie namawiali na dużo starsze paździe z VW. Meganke 2 do tej pory mam jako awaryjne auto, 8 rok leci jak ja mam i złego słowa nie powiem :).
@Migajaca_dioda powiedz mu o A3 II gen w 1.6 MPI, albo Golfie V 1.6 MPI lub 1.4. Gaz wejdzie i obsługa bezproblemowa, Mondeo w sumie tez dobra opcja. Jakby jednak chciał mniej premium to jakaś Octavia, a jak musi być super premium to do 20k znajdzie jakies A6 C6 3.2