Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 84
Ziomek kupuje pierwsze auto (btw ma 30 lat xD) i ma budżet.+- 20k. To mu kładę do łba żeby kupił jakieś A4 B7 bo na B8 to za mało albo jakieś Mondeo MK4. A ten idiota się mnie pyta czy takie BMW by nie było lepsze bo to jednak większe auto i na pewno bardziej wygodne xD

#motoryzacja #samochody ##!$%@?
Migajaca_dioda - Ziomek kupuje pierwsze auto (btw ma 30 lat xD) i ma budżet.+- 20k. T...

źródło: comment_1630317880WiMunLpfpkoP3oiS6HczuA.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Migajaca_dioda: miałem podobny dylemat, pogadałem z kumplem mechanikiem że chce w miarę wyglądające auto do 20k i ck najważniejsze żeby się nie psuło. Ziomek doradził i jeżdżę od roku octavia 2 z 2011r, wymieniłem rozrząd i lambde bo była padnięta i przez rok to tyle z napraw
  • Odpowiedz
@smallboobslover: A to już kwestia indywidualna, ja na ratę swojego przeznaczam 10% swojego dochodu, ale znam takich co wydają 40-50%. W DG może być tak że za rok 1000 zł raty będzie groszami ale równie dobrze to może wpędzić cię w długi jak coś nie wyjdzie.

Ja się ludziom do portfela nigdy nie wtryniam, natomiast jak widzę, że ktoś sobie próbuje "zniszczyć" życie bajeranckim używanym premiumem będąc skromną finansowo osobą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@Migajaca_dioda: ja już się nauczyłem, że doradztwo w kwestii samochodu to najgorsze na co się można zdecydować. I tak na końcu wybierze coś innego, a jak wybierze to co mu poleciłes to ci powie, że słabo doradziłes, bo po 15kkm się klocki skończyły i musi teraz kupić nowe.
Od pewnego momentu jak ktoś pyta czy polecam takie auto to przytakuje i mówię, że świetny wybór niezależnie co to jest xD
  • Odpowiedz
@Kroledyp: przegladam ogłoszenia już jakieś dwa lata i dopóki nie miałem kasy to można było coś trafić za ok. 30k godnego uwagi. Ostatnio ceny poszły ostro w górę (aż do przesady bo można wyrwać sztukę z przebiegiem ok. 100k z Japonii za 50k zł)

W sobotę oglądałem uczciwą sztukę i jeździ lepiej niż wygląda. W ogłoszeniach są dwie sztuki i jedna z 30k wskoczyła na 40 a druga na 50k.
  • Odpowiedz