Wpis z mikrobloga

@twojszef: no tak, bo jak ktoś komuś piszczela nie złamie to nie ma faulu. Parę centymetrów i faktycznie mógł mu złamać.

Pewnie gdyby z miejsca turlał się jak Neymar to byłby faul. A potem się dziwić że piłkarze dramatyzuja i symulują skoro w takich sytuacjach nie dostają faulu.
@Ranage: Z takim podejściem to powinni wszystko gwizdać. Jak widać te parę centymetrów zaważyło na decyzji sędziego.

Pewnie gdyby z miejsca turlał się jak Neymar to byłby faul. A potem się dziwić że piłkarze dramatyzuja i symulują skoro w takich sytuacjach nie dostają faulu.


@Ranage: Przecież właśnie tak się zachował Neves. Kiedyś to by pomocnik wrócił od razu do formacji defensywnej.
@Aiden7: kopnij w krzesło piszczelem i zobacz czy się wywrócisz albo czy bedziesz mógł potem biegać. to nie jest kostka ze potem nawet stopy nie postawisz ale i tak boli jak cholera.

Gwizdać i karać powinno się wejscia które moga wyłączyć kogoś z gry na długi okres i w tym przypadku dużo nie brakowało.
@Ranage: Cóż. Nie zgadzam się, a grałem lata w piłkę, przeżyłem niejedną kontuzję, niejeden zabieg i niejedne sanki. Pooglądaj sobie piłkę z lat przed 2005 czy nawet 2000 rokiem. Taki Roberto Carlos to by w co drugim meczu miał czerwoną, gdyby grał tak jak kiedyś w dzisiejszych czasach. Btw. po podobnym wejściu mam bliznę od wkrętów do dziś.

Według mnie patrząc na to co teraz gwiżdżą to spokojnie powinien odgwizdać faul
@Aiden7:
skoro już przywołałeś lata 2000 to najlepszym podsumowaniem będzie wypowiedź kogoś kto sam nie grał delikatnie, nie lubi "miękkich" fauli i raczej kibicuje United:

Roy Keane: "We all like the physical part of the game, but today I think that was a foul."

"Usually, when a poor decision is made we talk about the referee's position but [Mike Dean] is in a great position. There was contact and I
@Ranage:

I? Sam napisałem, że na dzisiejsze czasy to był faul. Nie widzę bym się o to kłócił.

Jedynie odniosłem się do tego, że to wspominane cierpienie piłkarza to po prostu błazenada.

EDIT: Nie oglądałem całego meczu uważnie, więc jeżeli sędzia pozwalał na więcej jak pisze @justkilling to nie ma tematu. Pozostał konsekwentny i tyle.