Wpis z mikrobloga

Dlaczego prawica >>> lewica?

Otóż to bardzo proste. Gdy prawicowy rząd zaczyna robić coś, co się prawaczkom nie podoba, to automatycznie staje się lewicowy. A skoro jest lewicowy to #bekazlewactwa i to tylko potwierdza jaka lewica jest głupia. Prawica natomiast pozostaje niczym Maryja - nieskalana.

Dlatego premier Australlii, Scott Morrion, przeciwny małżeństwom jednopłciowym i walczący z przyjmowaniem imigrantów, jest czystej krwi lewakiem.

Ten jeden prosty hack pozwala na pokonanie dysonansu poznawczego i ciągłe oranie lewactwa.

#prawackalogika #urojeniaprawakoidalne #neuropa #4konserwy #shitwykopsays

Wołam @Xtreme2007 bo o nim mowa. #polityka
Pobierz rzep - Dlaczego prawica >>> lewica?

Otóż to bardzo proste. Gdy prawicowy rząd zacz...
źródło: comment_1630230560u6IOpm2Yv8efdJRU9cot6D.jpg
  • 77
@Volki: Czyli jeżeli udowodnię Ci, że mówił (parafrazując) „reprezentując program Konfederacji” to co mi wtedy odpowiesz? Bo wiesz, aktualnie wg. mojej oceny na czarne powiedział byś białe, a złapany za rękę odpowiedziałbyś, że to nie Twoja i nie wiem czy jest sens tracić na to niedziele
Reprezentował swój program.


@Volki:

1. Wchodzisz na stronę - https://bosak2020.pl/

2. Masz tam opis Nowego Porządku, czyli tez konstytucyjnych

3. Na początku tego dokumentu znajduje się opis tych tez i ich twórców -

Niniejsza publikacja jest autorskim wyborem postulatów będących owocem namysłu polskich patriotów skupionych w Konfederacji. Prezentowane niżej tezy konstytucyjne tworzą zarys wizji Nowego Porządku, który w drodze reformy ustrojowej może w Polsce ustanowić ideowa prawica.


To ten sam
Pobierz prawarekasorosa - > Reprezentował swój program.

@Volki:

1. Wchodzisz na stronę ...
źródło: comment_1630253483vP591AanpqXggeq5om6FNG.jpg
@rzep: W Australii rządzą chińscy agenci, więc cokolwiek jest napisane gdziekolwiek to to nie ma znaczenia. Sprawdźcie ustrój polityczny Chin i macie odpowiedź.
@rzep: Cytuj kilka osób które siedzą w swojej bańce "prawakoidalnej" i uważają że jak ktoś walczy z Covidem to jest lewakiem porównując ich do całej prawicy - RIGCZ. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rzep: W Australii rządzi partia liberalna ideologicznie zbliżona do naszego PO. PO zaś nie jest uznawane przez większość neuropejczyków za prawice i z racji dystansowania swoich poglądów od prawicy dystansuje także PO od prawicy.
W Australii rządzi partia liberalna ideologicznie zbliżona do naszego PO.


@RzutKamieniem: Nie. Światopoglądowo są bliżsi PIS niż PO. Walczą z imigrantami, ich premier był przeciwko małżeństwom jednopłciowym itp.
@rzep: PO też obecnie walczy z migrantami, ze względu na przesunięcie Okna Overtona u statystycznego Europejskiego wyborcy. LP z Australii to typowi globaliści na wzór Brytyjskich Torysów, którzy gardzą protekcjonizmem i sprzedają pół kraju chińczykom w imię wzrostu gospodarczego przeciwko interesowi narodowemu. Poza tym Partia Pracy Australii przed 2012 miała statusowy zakaz popierania małżeństw jednopłciowym, a potem mimo bycia u władzy nie poczyniła żadnych kroków ku ich legalizacji więc nie wiem
@rzep: Każda mainstreamowa partia w Europie posiada w jakimś stopniu anty-migracyjną retorykę/politykę, począwszy od Jobbiku i PiSu, poprzez Macrona i Szwedzkich Moderates, aż po Duńskich Socjaldemokratów, bo bez niej nie jesteś obecnie wstanie wygrać wyborów w Europie. Wystarczy spojrzeć na reakcję Tuska wobec inby na Białoruskiej granicy.

Poza tym porównując skalę migracji ekonomicznej do Polski za rządów PO i PiSu to nie wiem czy PiS nie powinien być określony partią pro-imigracyjną,