Wpis z mikrobloga

Dlaczego prawica >>> lewica?

Otóż to bardzo proste. Gdy prawicowy rząd zaczyna robić coś, co się prawaczkom nie podoba, to automatycznie staje się lewicowy. A skoro jest lewicowy to #bekazlewactwa i to tylko potwierdza jaka lewica jest głupia. Prawica natomiast pozostaje niczym Maryja - nieskalana.

Dlatego premier Australlii, Scott Morrion, przeciwny małżeństwom jednopłciowym i walczący z przyjmowaniem imigrantów, jest czystej krwi lewakiem.

Ten jeden prosty hack pozwala na pokonanie dysonansu poznawczego i ciągłe oranie lewactwa.

#prawackalogika #urojeniaprawakoidalne #neuropa #4konserwy #shitwykopsays

Wołam @Xtreme2007 bo o nim mowa. #polityka
rzep - Dlaczego prawica >>> lewica?

Otóż to bardzo proste. Gdy prawicowy rząd zacz...

źródło: comment_1630230560u6IOpm2Yv8efdJRU9cot6D.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
Brak zgody na małżeństwa jednopłciowe to żadna domena prawicy, bo ta jest przeciwna upaństwawianiem sfery prywatnej. Jak ktoś chce być w takim małżeństwie, to powinien iść do Kościoła lgbt lub innej sekty gender i tam zawrzeć taki sakrament.


@Volki: Czyli Konfederacja to nie jest prawica? Bo zaczynam się gubić.
  • Odpowiedz
@rzep Przecież prawica nie walczy z przyjmowaniem imigrantów, a nielegalnym przekraczaniem granicy, dawaniu im zasiłków czy ułatwieniem ich imigracji.


Brak zgody na małżeństwa jednopłciowe to żadna domena prawicy, bo ta jest przeciwna upaństwawianiem sfery prywatnej. Jak ktoś chce być w takim małżeństwie, to powinien iść do Kościoła lgbt lub innej sekty gender i tam zawrzeć taki sakrament.

@Volki: nie absolutnie prawica nie straszy imigrantami, prawica jest zwyczajnie rasistowska i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Volki:

Daj stanowisko Konfederacji, a nie opinii polityka.


Twierdzisz, że kandydat na prezydenta z ramienia Konfederacji głosi poglądy sprzeczne z poglądami tej partii?
  • Odpowiedz
  • 0
@rzep Przecież nie każdy poseł Konfederacji ma takie same zdanie.

Nawet w partii KORWiN ludzie mają różne stanowiska xD Ja widzę, że na lewicy wszyscy muszą myśleć tak samo xD
  • Odpowiedz
Przecież nie każdy poseł Konfederacji ma takie same zdanie.

Nawet w partii KORWiN ludzie mają różne stanowiska xD Ja widzę, że na lewicy wszyscy muszą myśleć tak samo xD


@Volki: Czyli klasyczne fikołki, które opisałem we wpisie.

Konfederacja to prawica i nie ma zdania w temacie oraz jest przeciwko upaństwawianiu
  • Odpowiedz
  • 0
@rzep

Konfederacja to prawica i nie ma zdania w temacie oraz jest przeciwko upaństwawianiu sfery prywatnej

Konfederacja to partia, która nie ma oficjalnego stanowiska.
Jedynie zdanie mogą mieć ludzie, czyli posłowie, którzy mogą mieć różne. Stanowisko to wspólne porozumienie co do danego tematu.
  • Odpowiedz