Wpis z mikrobloga

podoba mi się jak szury mówią tyle o wolności w kwestii szczepień.

Tylko ich działania powodują, że sami sobie tę wolność odbierają. Na złość mamie odmrożą sobie uszy. Na złość hmmm no właśnie nie wiem komu na złość, ale się nie zaszczepią.

No i teraz praktyka. Ja jako zaszczepiony i rzekomo zniewolony będę korzystał z życia pełną piersią i korzystał z klubów, restauracji kin itp.
A taki rzekomo wolny szur, będzie jadł na chodniku jak mu ktoś z knajpy jedzenie wyniesie. I gdzie tu wolność?

Zaraz podniesie się szuranie, że że to rząd i Soros zmuszają do szczepienia i to jest dopiero zniewolenie.
Posłuchaj szurze jeden z drugim. Ja szczepie się z własnej woli. widzę, jakie zagrożenia niesie ze sobą Covid. Widziałem ludzi pod respiratorami. Wiedzę jakim obciążeniem dla polskiej służby zdrowia jest jest wirus. Przez niego spada efektywność leczenia innych chorób ze względu na zaangażowanie personelu medycznego w walkę z koronawirusem
Ale widzę, że jest szczepionka, która w dużym stopniu ograniczy rozprzestrzenienie się wirusa oraz sam przebieg choroby będzie łagodniejszy. Więc nigdzie nie ma tu przymusu i moja wolność nie jest ograniczana poprzez przymus zaszczepienia, bo sam wystawiam z wielką chcęcią rekę pod igłę.
I nie wyjeżdżajcie z argumentem o konieczności ponawiania dawki. Dupy też nie podcieracie szury, bo trzeba codziennie wykonywać podcierkę przypominającą?

#szury #koronawirus #neuropa #4konserwy #konfederacja
  • 45
@PrzeKomentator

Tylko ich działania powodują, że sami sobie tę wolność odbierają


Tak tak, to wszystko przez te wstrętne szury xDD
To tak jak ze słynnym tekstem "róbcie tak dalej a PiS będzie miał większość konstytucyjną"

A wgl to zielonka która zajmuje się na wykopie głównie polityką i jechaliśmy po konfie, nowe nie znałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PrzeKomentator: Nie trać nerwów - nie warto. Ja tez już próbowałem wiele razy.

Morawiecki i Kaczyński to illuminati żyjący na płaskiej ziemi na której kończy się miejsce i zgodnie z tablicami masońskimi chcą ograniczyć ilość ludności na ziemi za pomocą nieprzetestowanej, zrobionej na kolanie szczepionki, która docelowo będą ludziom podawać z wykorzystaniem nadajników 5G.

To jest jedyna słuszna narracja i tej się należy trzymać.
@PrzeKomentator: Już lecę i wszczepiam sobie białko kolca. Nie sorry, to nie żadne białko kolca tylko informacja o sposobie jego utworzenie, które musi zbudować sobie sam mój organizm. A wszystko dlatego, że "mafia" robi fałszywe testy zdrowym ludziom bez objawów.


@prawilnik: a w prokuraturze co na to? No, bo chyba złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa co? No, bo byś chyba tak sobie nie gadał bezcelowo co? co?