Wpis z mikrobloga

W imieniu @MG78 zapraszam Was do znaleziska Kubańska SZARPANA WOŁOWINA - ROPA VIEJA | Kuchnia MG78


Dlaczego tym razem ja wołam?
Wyjaśnienie znajdziecie w tym komentarzu.

Tag do obserwowania lub czarnolistowania #kuchniamg78

Wołam osoby, które wyraziło chęć bycia wołanym. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
______

paramyksowiroza - W imieniu @MG78 zapraszam Was do znaleziska Kubańska SZARPANA WOŁOW...

źródło: comment_163014418853cnc4uY4ujQbJfgjCTV73.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paramyksowiroza: c--j mnie obchodzi dlaczego wołasz, obchodzi mnie to dlaczego NIE WOŁASZ mnie w imieniu Morgana-kucharza( ͡° ʖ̯ ͡°) Jestem wręcz oburzony, że zostałem pominiony! Cieszę się że jednak MG zostaje bo zawsze lubiłem jego wpisy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ImCandy: Większość tu odeszła bez pożegnania i to według mnie jest zlewanie społeczności ciepłym moczem, a nie pożegnanie i wyjaśnienie dlaczego się rezygnuje ale myśl sobie co tam chcesz.
  • Odpowiedz
@MG78: Wg mnie zrobiles marketingowego faila. Nie bede sie rozwijac ale te szopki z czarnolistowaniem wlasnego tagu, oddanie listy komus innemu i tlumaczenia ze jest duzo hejtu jest fhujHD słabe. Zwyczajnie slabe. Jezeli chcesz byc szanowany to gdy zderzasz sie z krytyka i to czesto konstruktywna to albo sie do niej stosujesz albo ja ripostujesz argumentami. A ty zagrales troche jak celebryta ktoremu agencja PR prowadzi konta - lans leci
  • Odpowiedz
@MG78: Dodam jeszcze, ze dobry kucharz potrafi przyjac kazda krytyke. Twoja konkurencja typu ‚policzona szama’ odwala kawal dobrej roboty a kazda krytyke odbija jak zawodowiec. Nie zrozum mnie zle, mam u ciebie suba pewnie cos jeszcze ogladne nie raz, ale odwaliles mega lipe.
  • Odpowiedz
@ImCandy: Nie chodzi o konstruktywną krytykę bo ta była od zawsze tylko konieczność prostowania różnych manipulacji powielanych pod niemal każdym znaleziskiem przez trolli. Nie karm trolla, jest takie powiedzenie chyba. A jak widzisz, że ktoś wrzuca X razy tę samą manipulacje jak np. z pizzą, albo z milionami monet zarabianymi z adsense "na wykopkach" to nie ma sensu tego za każdym razem prostować i siedzieć, gdzieś na siłę.

Od dawna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MG78: z------s że dałeś jakiemuś lamusowi pozwolenie na wołanie ludzi którzy chcieli być wołani przez ciebie do twoich znalezisk... Odchodzisz ale jednak ci szkoda spadku oglądalności. A szkoda bo często wchodziłem w powiadomienia i wykopałem jak zawołałes jeszcze kiedyś bez spamu.
  • Odpowiedz
@BomBom: Sporo osób pisało, że szkoda, że nie będzie już wołania i żeby to może rozwiązać jakoś inaczej typu abym wolał ale olał komentarze, ale tak nie chciałem. Kilka osób napisało z propozycją, że będzie to robił. @paramyksowiroza zaproponował też to i na pewno nie jest żadnym lamusem, to spoko mirek bardzo aktywny zresztą na tagu #gotujzwykopem. Trochę źle to wyszło przyznaje, ale trochę tak jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MG78: po prostu zrezygnuj z tego wołania przez kogoś innego, jak ktoś będzie chciał to wbije na kanał. Albo albo. Słabe jest szukanie klakiera co będzie to robił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: źle to wyszło bo zaczęliście od d--y strony. Było napisac post opisać sytuację zrobić jakąś tam listę i elo. No ale cóż.
  • Odpowiedz
@BomBom: @MG78: zgadzam sie z b----m. Chcesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i brutalnie do tego podszedles nie myslac za bardzo jak zareaguje publika. Zamotales sie troche pomiedzy: j---c wykop a wykop generuje ogladalnosc
  • Odpowiedz