Wpis z mikrobloga

Miałem zawołać w związku z wczorajszym wpisem:

http://www.wykop.pl/wpis/5995750/kto-sie-zemscil-na-glupiej-pindzie-w-pracy-za-to-z/

@SScherzo: @wyngiel: @kinder_niespodzianka: @Spiralista: @misiafaraona: @Szarlejowiec: @Roballo: @bardzospokojnyczlowiek: @kiepski_nick: @goolek: @arkadiuszl4g: @arkadiuszl4g: @traceur07: @TripleSec: @kubussek: @Kajetan8: @spatsi: @porque: @ludzik: @Blackhorn: @muuzyk: @damnhard: @nasedo:

Przychodze to parcy, babsko nadal na moim miejscu siedzi. Mówie, #!$%@?. Patrze, ma normalną klawiaturę.

Patrze - ta ABCD... leży na biurku przy którym siedziałem wczoraj. Myslałem że jej #!$%@? tą klawiaturę na łbie.

Na ale się zabezpieczyłem na taką sytuację - schowałem dobra do szafy.

I teraz moje pytanie. Jak ja oduczyć zajmowania mojego miejsca?

Odpadają kombinacje z windowsem - to terminale ze zdalnymi pulpitami. Mam do dyspozycji terminal, monitor, mysz, klawiaturę.

#wojnykorporacyjne
  • 46
  • Odpowiedz
@silent_digger: uchlastaj jedną żyłę w kablu ethernetowym. Zanim skumaja w czym problem jeśli kable w scianie to jej dadzą inne stanowisko bo internet zepsuty. Ty potem to poskladaj i tyle. Albo przychodz wcześniej
  • Odpowiedz
@silent_digger: Odłącz jakoś delikatnie monitor/klawiature/myszkę, a najlepiej wszystko na raz :)

Delikatne, ale może to jej wystarczy i jest taka nierozgarnięta, że polegnie.

Tak czy siak zdaje mi się, że Cię po prostu zaczepia, bo wpadłeś jej w oko :]

Jeśli jest ładna i ma spoko charakter to lepiej pomyśl nad jakimś kwiatkiem i propozycją wyjścia gdzieś razem - wykorzystaj całą sytuacje w dobry sposób.
  • Odpowiedz
Tak czy siak zdaje mi się, że Cię po prostu zaczepia, bo wpadłeś jej w oko :]


Jeśli jest ładna i ma spoko charakter to lepiej pomyśl nad jakimś kwiatkiem i propozycją wyjścia gdzieś razem - wykorzystaj całą sytuacje w dobry sposób.

@kenik22: jest w ciąży i ma faceta, a ja jestem zajęty i nigdzie się nie wybieram na bok ;]
  • Odpowiedz