Wpis z mikrobloga

@AgentGRU: to że go tłumacze to nie znaczy że sam tak robie ja jestem chamem bez kultury, a tera wypad bo se serial ogladam i mi się nie chce odpisywać na te bzdury w tym wątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daj_mi_monsterka: Jeśli masz duży wybór, masz małe szanse że zdecydujesz się na kogoś i zaangażujesz się, bo zawsze będziesz myśleć że może znowu "trafi się lepszy" i coś tam zawsze będzie w toku.
  • Odpowiedz
@daj_mi_monsterka: Spójrz na niego, jak na człowieka, który został oszukany. Najczęściej tacy ludzie są wychowywani przez samą matkę i #!$%@? przez nauczycielki pseudo wiedzą jak należy postępować z kobietami. Tłuczą mu przez całe życie, że ma przepraszać, za to że żyje i są tego skutki.
  • Odpowiedz
@Positano1: @FoxX21:

Użycie zwrotu ,,chcę cię poznać jeżeli mi na to pozwolisz'' NIE JEST normalną formą rozpoczęcia znajomości z różową.

Na rozmowie kwalifikacyjnej też powiecie do rekrutera: ,,chciałbym tu pracować jeżeli mi na to pozwolicie''?
  • Odpowiedz
wyobrażacie sobie żebyscie napisali tak do swojego ziomka?


@AgentGRU: zawsze tak piszę jak piszę do kogoś wieczorem np. "sorry że przeszkadzam, ale czy masz czas aby X" i jakoś nikt nigdy nie robi z tego problemów
  • Odpowiedz
@daj_mi_monsterka: #!$%@?, co wy ludzie macie z tym, że ktoś jest kulturalny? Już się dupach od oglądania wulgaryzmów na tym ścieku wykopowy, tiktokowym i diabli wiedzą jakim jeszcze poprzewracało...dokąd ten świat zmierza jeśli odrobina normalności wzbudza negatywne emocje? Ręce i majtki opadają :(
  • Odpowiedz
  • 1
@daj_mi_monsterka no przegryw xd ale mam wrażenie ze to pytanie zadane w miejscu gdzie koncentracja przegrywow jest większa niz pisowcow na Podkarpaciu to może nie być dobry pomysł xdddd

ale generalnie masz rację, jeśli szukasz mężczyzny to nie on :)
  • Odpowiedz