Wpis z mikrobloga

serio nie widzisz tego w jaki sposób gen typ pisze ?


@girlsjustwannahavefun: widzę, ale nie mam w zwyczaju skreślania ludzi i określania ich charakteru oraz osobowości na podstawie 4 krótkich wiadomości nacechowanych zwrotami grzecznościowymi składającymi się z około 30 wyrazów i około 130 znaków polskich

On przeprasza ze żyje, nie jest to normalna forma
  • Odpowiedz
@Positano1: ale to nie jest e-mail ani list formalny. Można używać zwrotów grzecznościowych jak najbardziej, ale tu są tylko one. Moim zdaniem nie ma to nic wspólnego z byciem kulturalnym, a raczej zdesperowanym. Z tej wiadomości bije desperacja a to niezależnie od wszystkiego jest po prostu mało atrakcyjne. Już od dawna nie używam portali randkowych niemniej jak dostawałam tego typu wiadomości to ogaraniala mnie rezygnacja i dziękowałam za rozmowę:)
  • Odpowiedz
  • 9
@girlsjustwannahavefun fajnie że z takich wypowiedzi różowych na wykopie można się dużo dowiedzieć że lubią być traktowane jako worki na nasienie, a jak ktoś jest miły to z automatu oznacza że jest przegrywem i śmieciem niewartym uwagi, bo dla kobiet nie liczy się zwykła kultura i przyzwoitość tylko kasa i traktowane jak przedmiot, a potem jest płacz, bicie, poniżanie, niebieska karta etc.
  • Odpowiedz
@FoxX21: fajnie ze z wykop pl można się dowiedzieć ze wiele mężczyzn nie potrafi czytac ze zrozumieniem. Akurat mam wolny wieczór wiec wyjaśnię jesscze raz. Pomiędzy traktowaniem kobiety jak worek na spermę a przepraszaniem za życie jest miejsce na NORMALNE KULTURALNE rozmowy MORDECZKO :) polecam.
  • Odpowiedz
@FoxX21 @Positano1 wyobrażacie sobie żebyscie napisali tak do swojego ziomka? XD "siema sorry ze przeszkadzam, ale czy znalazłbyś ewentualnie czas żeby skoczyć na piwo?" No #!$%@? xD dlaczego faceci uwazaja kobiety za jakiejś mityczne stworzenia do ktorych trzeba podchodzić z pietyzmem i uniżeniem? XD luzujcie gacie, a rozmowę z laska traktujcie jakbyście się umawialiśmy na piwo z kumplem
  • Odpowiedz