Wpis z mikrobloga

Szczerze to widać, że komuś brakuje pewnosci siebie. Jeżeli nie chodzi z #!$%@? po prośbie sprobuj dodać mu pewnosci pisząc normalnie. Cholera wie czy nie piszesz z naprawdę fajnym gościem który ma po prostu #!$%@? psyche. Kazdemy należy dac 5 minut w swobodnej gadce by pokazal jaki jest naprawdę.

Naturalnie jak walnie coś mega niezręcznego uswiadom go i zakoncz konwersacje. Wtedy dasz mu jakies wnioski.

Jak masz czas naturalnie i cierpliwość. Jak
  • Odpowiedz
z drugiej strony stawiamy mężczyznom nierealne oczekiwania, na siłę definiujemy męskość, narzucamy pewne ramy, a jeśli ktoś od nich odbiega, wyśmiewamy


@a__s: z bardzo prostego powodu - cała aktualnie modna retoryka jest czysto intelektualnie sztuczna. Od zawsze wymagania są te same i to się nie zmienia - ma być pewny, zdecydowany, albo miękka faja.

  • Odpowiedz
Kultura, kulturą, ale z tym jeśli mi pozwolisz się poznać to poleciał po bandzie. Ten tekst o nie przeszkadzaniu do znajomych spoko, ale na podryw tez niezbyt trafiony. Jak przeszkadzasz to zwyczajnie Ci w tym momencie nie odpisze i wiadomość poczeka na swój czas ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Od zawsze wymagania są te same i to się nie zmienia


@Chehu: Owszem. Zauważ jednak, że w ostatnich latach zmienił się sposób wychowywania dzieci. Wychowujemy dziewczynki i chłopców w mocno zbliżony sposób, a w dorosłym życiu kierujemy wobec nich zupełnie inne oczekiwania. Nie bij się, nie krzycz, nie wyzywaj, siedź cicho, nie pyskuj, nie odzywaj się nieproszony, ucz się, nie przeklinaj, bądź grzeczny, przeproś, oddaj, ustąp... A później oczekujemy, że
  • Odpowiedz
@ovation tak, myślę, ze jak piszesz o według Ciebie niestosownej porze albo dzwonisz, to nawet wypada przeprosić. Bądź jak wiesz że pracuje, czy czymkolwiek się zajmuje i wiesz, że rozpraszasz jego uwagę, dla niego niczym istotnym bo chciałeś sie dowiedziec, czy udało sie zamoczyć, czy nie.

Od znajomego jednak oczekuje odpowiedzi ze jak widzi wiadomość ktora jest dla mnie pilna. Chociażby ze nie ma czasu. :-)
  • Odpowiedz
@ovation co jest złego w stwierdzeniu, "sorry, że przeszkadzam, blabla.." słabe przy "sprzedawaniu" swoich atutów, ale przy już jakiejś znajomosci, chyba swiadczy to tylko o kulturze, a nie byciu chamem, nie mylić z chadem :-)
  • Odpowiedz
@a__s: ogólnie nastały czasy, w których równowaga męskiej i kobiecej energii jest mocno zachwiana i to nastręcza obu stronom wiele problemów zwłaszcza w związkach; kobiety czują się silnymi zdobywczyniami a mężczyźni chcą tylko świętego spokoju, sukcesywnie "kastrowani" przez kobiety będące mocno w męskiej energii.
W każdym razie jeśli chodzi o temat wątku to ja myślę, że chyba każdej kobiecie (w zasadzie każdemu człowiekowi) podświadomie bliskie jest to, co rozpoznaje, co
  • Odpowiedz
@daj_mi_monsterka: w sumie to smutne, z czym kojarzy Ci się męskość. I w sumie smutne, jaką masz definicję godności. Natomiast natrząsanie się z czyjegoś zainteresowania, dobrego wychowania i sposobu wysławiania się, łapanie atencji w internecie kosztem innych oraz podnoszenie sobie poczucia własnej wartości za pomocą obniżania czyjegoś jest po prostu podłe. Ale luz, pożyjesz to dojrzejesz.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz