Wpis z mikrobloga

@daj_mi_monsterka: napisał ładnie i grzecznie jak ci nie pasuje to odpisze że nie jesteś zainteresowana, jak jesteś zainteresowana to daj się poznać i tyle. Łatwo oceniać czyjeś starania kiedy samemu nic się nigdy nie trzeba było starać o chłopa.

mógł w sumie napisać coś w stylu "chodź się j*bać ściero" ciekawe czy to by zadziałało.
  • Odpowiedz
@daj_mi_monsterka: Nie masz nic przeciwko, nie przeszkadzam, puk puk, piękna?, Jesteś myszko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°
  • Odpowiedz
czy Ty widzisz tylko dwie opcje, albo spermochlip albo cham?


@jadalny_kasztan: nie, ale zobacz sobie co gościu napisał przywitał się, podziękował, wyraził zainteresowanie zapoznaniem się. Na końcu dodał "czy nie przeszkadzam" o które pewnie głównie tutaj się rozchodzi, a które jest najzwyklejszym zwrotem grzecznościowym, który czasem mówimy jak przerywamy komuś pracę, wchodzimy do czyjegoś pokoju/biura nie proszeni lub dzwonimy na telefon. Zapytanie "czy nie przeszkadzam" to takie pytanie grzecznościowe i wygląda
  • Odpowiedz
@Positano1:
Rozchodzi się raczej o "Z miłą chęcią poznałbym Cię bliżej oczywiście jeśli nie masz nic przeciwko i jeśli mi na to pozwolisz"
Wygląda to jak hymn pochwalny przegrywu, a pytanie czy nie przeszkadza jest akurat wisienką na torcie #!$%@? i o ile samo w sobie złym nie jest, tak tutaj dopełnia obraz braku godności
  • Odpowiedz