Wpis z mikrobloga

@Rabusek Teoretycznie nie, ale w praktyce nie dostaniesz żadnych leków np. jeśli to zapalenie oskrzeli lub angina. Babcia mojego niebieskiego praktycznie tydzień była bez leczenia jakiegokolwiek, bo lekarz czekał na wynik (a na wymazobus czekaliśmy kilka dni). Wynik negatywny i dopiero wtedy, że oskrzela i antybiotyk

Poza tym kwarantanna trochę uciążliwa jednak a na inne koronawirusy i grypę "dbający o nasze zdrowie' mają wyrąbane
Teoretycznie nie, ale w praktyce nie dostaniesz żadnych leków np. jeśli to zapalenie oskrzeli lub angina.


@taktoto: serio? Z doswiadczenia wiem, ze nawet jak to NIE JEST angina/zapalenie bakteryjne to dostawałem recepte z informacją "wykupic jak za 3 dni nie przejdzie" xD

Babcia mojego niebieskiego praktycznie tydzień była bez leczenia jakiegokolwiek, bo lekarz czekał na wynik (a na wymazobus czekaliśmy kilka dni). Wynik negatywny i dopiero wtedy, że oskrzela i antybiotyk
@Rabusek No serio, niektórzy lekarze są porąbani. Już jej zmieniliśmy przychodnię, na szczęście nie było potrzeby od tamtej pory korzystać. Na wiosnę lekarka nie chciała przyjechać na wizytę domową dopóki nie będzie wyniku (babcia 96 lat, leżąca) i zanim przyjechali i wynik, to już był piątek, gdzie chorować zaczęła w sobotę wcześniej. Leków nie chciała dać, bo "to pewnie covid złapany od opiekunki" i żeby nie osłabiać organizmu antybiotykiem. Prawie się wyniosła