Wpis z mikrobloga

Które miejsce postojowe wybrać? Wejście do windy jest koło numeru 1. Więcej miejsc bliżej windy zostało na poziomie -2 i teraz nie wiem czy lepiej brać miejsce np. 133 (poziom -1, czarna strzałka), czy może 269 (poziom -2, zielona strzałka). Ewentualnie 111 (poziom -1, żółta strzałka), ale nie wiem, czy przy ścianie będzie mało miejsca

#nieruchomosci #samochody #motoryzacja #kupnomieszkania #mieszkaniedeweloperskie #deweloperka #mieszkanie
Pobierz becvvv - Które miejsce postojowe wybrać? Wejście do windy jest koło numeru 1. Więcej ...
źródło: comment_16299607470gdUXTHegF2pSWgm1CpT3D.jpg
  • 24
@becvvv: Moim zdaniem lepsze będzie na -1 (w razie jakiś nieszczelności itp, które jednak stosunkowo często się zdarzają - niby poprawią, ale zawsze) i stosunkowo blisko klatki, żebyś nie musiał biegać przez całą halę
@FidoRS: Faktycznie przy ścianie (w sensie że masz ścianę z boku samochodu) raczej nie polecam - ciężko będziesz miał z manewrowaniem. 133, 123, 51 i 59 bym sprawdził. Zaletami 133 i 59 jest to że przed samochodem masz ścianę, więc będziesz mógł sobie coś postawić przed samochodem. Pewnie bym wziął 133, ale sprawdź też 59, może jest np więcej miejsca a odległość do klatki podobna.
@becvvv: zejdź do garażu i zmierz sobie odległości. Ja kupiłem jedno miejsce od ściany takie jak masz na -1 (112) - ważne, żeby ściana była od pasażera jak wjeżdżasz tyłem to maksymalnie do ściany można się przesunąć i nigdy obok nikt nie zblokuje miejsca. W drugim miejscu postojowym mam sąsiada, który nie jest oddzielony kolumną i często za blisko mojego miejsca parkuje (mam małe auto to wywalone, ale ludzie miewają problemy,