Wpis z mikrobloga

Cześć,

Jak dodać na Marketplace w Facebooku ogłoszenie ze sprzedażą domu? Po kliknięciu dodaj ogłoszenie i wybraniu "na sprzedaż" mogę jedynie dodać zdjęcia, nie ma żadnej opcji uzupełnienia opisu tego ogłoszenia, ani przejścia dalej.Sprawdzone u znajomej na innym koncie/komputerze/operatorze internetu i jest tak samo, jakby jakaś odgórna blokada, o co chodzi?

#ogloszenia #facebook #marketplace #nieruchomosci #dzialka #olx
  • 7
@themat: Z FB sie nie dowiesz. marketplace jest tak #!$%@? ze glowa mala. Raz normlanie dziala a raz nie., Raz wywala bledy ze za niska cena, raz pozwala z reki wypisywac model auta (tu najwiecej wystawiam) a raz jest pole wyboru modelu. Nie ogarniesz.

U mnie czesc rzeczy nie dzialalo z uwagi na przegladrke nawet. Juz tu pisalem kiedys
@bigger: Czyściłem historię, zmieniałem przeglądarkę, wygląda po prostu jakby ta funkcja była zablokowana, w takim razie dla kogo to jest? Część ludzi chyba ma ten sam problem i zamieszcza oferty sprzedaży w dziale wynajem, ale są też ogłoszenia we właściwej kategorii... nic z tego nie kumam.
@themat: brak jakiejkolwiek możliwości edycji czy uzupełnienia opisu, tak jakby nałożona była jakaś blokada. Co ciekawe, problem nie występuje, jeśli wybiorę opcję "wynajem", ale tam można dodać tylko 10 zdjęć i dostępne kategorie opisów nijak pasują do mojej oferty. Support FB istnieje tylko po to, żeby blokować nieprzychylne ich zdaniem treści, a nie pomóc użytkownikom...