Wpis z mikrobloga

@Bakardi: za tydzień rozmowa z psychologiem, po 2 listopada z psychiatra i dopiero po zebraniu całego materiału oni oszacują czy przechodzisz, więc myślę że szanse marne :) @young_nutria: tak, chyba 6 arkuszy po 12 zadań z matrycami, te ostatnie to nie do rozwiązania, nic się nie trzymało mi tam kupy, ale to nie jest ważne, najważniejsze to te testy z Twojej osobowości... Pytania, nie pamiętam w ogóle taki ogłupiały wyszedłem.
@Bakardi: System pracy powoduje z samej swojej natury, że generują się nadgodziny, które są na bieżąco zbijane. Przepisy zakładają, że za nadgodziny będzie płacone, ale pewnie kierownictwo woli oszczędzić te środki więc preferują oddawanie wolnego za nadgodziny, choć słyszałem, że w niektórych jednostkach jest normalnie płacone za nadgodziny
@absoladoo: @Bakardi: @young_nutria: @LZBNZ: dziś już jestem po rozmowie z psychologiem. Trafiłem na Pana. Trudna rozmowa, skrupulatne pytania, o stres, o swoje życie, o służbę. Mam wrażenie, że chce mi pokazać jak #!$%@? jest to robota, że te 3200 dostanę w zwykłym magazynie. Na wszystko odpowiedziałem, nie chciał ujawnić jak mnie oceni, powiedział jedynie 'mogę Panu jedynie powiedzieć, że nie jest źle'... Teraz czekać na termin psychiatry (podobno
@LZBNZ: jak sobie radzisz ze stresem, alkohol, narkotyki, czy lubisz się bic, czy byłeś kiedyś pobity, czy zaryzykowałbyś swoje zdrowie żeby ratować kogoś innego, po co ci sw skoro za 3200 Dostaniesz spokojna pracę w magazynie, ile lat widzisz siebie w tym syfie, czy serio Chcesz 25 lat użerać się i narażać na złoczyńców... Czy coś jeszcze, nie pamiętam. Ogólnie ciężkie pytania. Gość jak posąg, nawet mu kąciki ust nie drgnęły.
@dominik-gebicz Jak odpowiesz sporadycznie to potem będziesz tłumaczył się co to znaczy. "Na imprezach rodzinnych" - tak wielu odpowiadało, a potem padały pytania jak często są imprezy :p Nie sądzę, że istnieje dobra odpowiedź na to pytanie.
Kiedyś mówili od razu jaki wynik, a teraz nie wiem jakie są zwyczaje ( ͡° ʖ̯ ͡°)