Wpis z mikrobloga

@dominik-gebicz Słyszałem, że psychiatra często tylko potwierdza to co stwierdził psycholog. No i nie nastawiaj się huraoptymistycznie bo jest wielu ludzi, którzy myśleli, że już wszystko przeszli, a potem komisja uznawała, że a to bilirubiny za dużo, a to wada wzroku nie taka.
Oczywiście życzę Ci jak najlepiej :)
  • Odpowiedz
@absoladoo: zdaje sobie z tego sprawę, aczkolwiek nawet jeśli odpadnę z powodu jakiejś wady wzroku, bądź coś w ten deseń to i tak będę dumny, że udało mi się pokonać tyle etapów i chociaż potrafiłem stawić czoła komisji, psychologowi i psychiatrze :) od miesiąca jestem na dobrej diecie, mam nadzieję że organizm dobrze funkcjonuje, a wzrok wydaje się ok... Zobaczymy :) ciekawe, czy 'Nka' wyklucza też już mnie z rekrutacji np.w
  • Odpowiedz
@dominik-gebicz To Ty jeszcze nie byłeś żadnego lekarza? Ale się pozmieniało. Okulista, laryngolog, ortopeda, kardiolog, pulmonolog jak palisz, jak już będziesz miał zrobione RTG i badania krwi to internista i na koniec się staje przed komisją. Może zapomniałem o jakimś lekarzu :p Przed covidem to były 2 bite dni łażenia po szpitalu, a teraz to nie wiem ile, choć się domyślam.
  • Odpowiedz
@absoladoo: uważasz, że twardo obstawiać przy swoim (w razie pozytywnej rekrutacji), że nie chce dojeżdżać 80km, lecz chce do jednostki najbliższej mi, czy raczej zgodzić się na rok i dojeżdżać do wspomnianego miasta wojewódzkiego? Myślisz, że przy brakach można kozaczyć, czy powiedzą 'nie to nie, powodzenia'
  • Odpowiedz
@dominik-gebicz: #!$%@? są takie pytania, nienawidzę psychologów banda zjebów.

"Czy lubisz się bić?" Nie lubie, chyba nikt nie lubi?
"czy zaryzykowałbyś swoje zdrowie żeby ratować kogoś innego?" Nieznajomego nigdy, chyba każdy by tak zrobił.
" 3200 Dostaniesz spokojna pracę w magazynie" 3200 na łapę za pracę w magazynie to marzenie wszystkich polaków XD W mojej firmie magazynierzy umowa zlecenie, najniższa krajowa, #!$%@? za czterech, 3 zmiany, ciągle poganianie i #!$%@? od
  • Odpowiedz
@LZBNZ: jeszcze pytał jakbym się zachował gdyby ktoś znajomy był w więzieniu w którym służę... Aha, i ile lat widzę siebie w tej służbie, czy wyobrażam sobie 25 lat szarpać się z więźniami i robić w tym zamknięciu.
  • Odpowiedz
@dominik-gebicz:

uważasz, że twardo obstawiać przy swoim (w razie pozytywnej rekrutacji), że nie chce dojeżdżać 80km, lecz chce do jednostki najbliższej mi, czy raczej zgodzić się na rok i dojeżdżać do wspomnianego miasta wojewódzkiego? Myślisz, że przy brakach można kozaczyć, czy powiedzą 'nie to nie, powodzenia'


Może być tak, że będą 2-3 etaty w najbliższej Ci jednostce i ty się na nie nie załapiesz bo ktoś inny będzie miał więcej punktów
  • Odpowiedz
@absoladoo: rozumiem, Pani Porucznik z oisw powiedziała, że są wolne etaty na śledczaku, do którego chce trafić. Z całej naszej grupy 16 osób, wiem tylko ze jedna osoba też tam chce podbić.

@LZBNZ: @Bakardi @young_nutria dostałem maila, 3 listopad godzina 10:10 spotkanie z psychiatra w szpitalu MSWiA. Odrazu po spotkaniu dostanę papier od niego. Jeśli ZDOLNY to odrazu zawożę go do inspektoratu i wyznaczają mi badania dalsze, jeśli NIE ZDOLNY
  • Odpowiedz
@dominik-gebicz: czekam, az poluzni sie troche w robocie badania dokonczyc do prawka kat.C bo mi sie ono skonczyło, odnowić go i sprobuje jeszcze zlozyc papiery w tym roku. No i oczywiście bede przygladał się twoim dalszym losom. Niby są braki, wolne etaty a tu i tak ostre sito i selekcja. Ale z drugiej strony czy to nie lepiej niz miały być tam dostać się do pracy osoby ktore by popsuły sobie
  • Odpowiedz