Wpis z mikrobloga

@Bakardi: @young_nutria @absoladoo @LZBNZ pierwsze badania za mną. Coś nie tak poszło u kardiologa, #!$%@? mnie na wejściu, zestresował i mam napisane 3 zdania, których nikt nie potrafi odczytać... Ciśnienie wyszło 150/100 :/// żałosne jak traktują kandydatów do Służby, jak jakieś kundle #!$%@?, nie uważają na słowa, ani zero zrozumienia ze ktoś 4h lata z tą obiegówką i ma prawo się pomylić. W czwartek laryngolog, plus audiogram
  • Odpowiedz
@Bakardi: zrobię potem fotkę tego i wrzucę... @absoladoo: bardzo prawdopodobne
@young_nutria: #!$%@? wie bo nie wiem co tam pisze. Po czwartkowych badaniach wyznacza mi internistę który te cała obiegówkę oceni i podejmie decyzję co dalej.
Ogólnie to beka, ćwiczę na siłce, gram w piłkę, jestem na zdrowej dietce, krew mocz zajebiste wyniki, przychodzisz do kardiologa który #!$%@? Cię o to, że wszedłeś do gabinetu, choć nie
  • Odpowiedz
@absoladoo: wszyscy dookoła dostali powołanie na komisję, nawet osoby które badania zrobiły później, niż ja. Wkur*iłem się dziś, więc zadzwoniłem do komisji. Moje papiery sobie tam leżą, ale nie podoba im się wynik glukozy oraz tarczycy, stąd też mam zrobić prywatne wyniki (gdybym nie zadzwonił, to czekałbym sobie tak do roku 2023 na jakieś info). Ok, może wyniki wyszły kiepskie, krew oddawałem ok 11, do tego po śniadaniu... W czwartek
  • Odpowiedz