Wpis z mikrobloga

@young_nutria: @LZBNZ: @Bakardi: @absoladoo: czym się zajmujesz, dlaczego akurat SW ( te pytanie na wejściu, gdy jeszcze duży stres ciężko coś wydukać sensownego), czym się zajmuje strażnik, np na wieży, bądź bramowy. Jakie są wady pracy w SW, co jeśli nie dostaniesz się na wakat który chcesz, czy byłbyś w stanie dojeżdżać dalej do pierdla. Jak już wszyscy powiedzieli, że nie mają pytań to Pani psycholog zapytala jakie
Dostałem maila, że rozmowa kwalifikacyjna wynik pozytywny. W środę test fizyczny, na hali sportowej, o całe szczęście 25km odemnie :) nie będę musiał znów do OISW jechać 80km. Na godzinę 8.30, odrazu w sportowym trza przyjechać, bo szatnie zamknięte ze względu na covid xd @Bakardi:
@LZBNZ: nawet jeśli nie dotkniesz w ogóle to nic i tak musiałbyś #!$%@?ć z 2 konkurencję albo 3 żeby nie przejść. Ja 2 tygodnie się porozciagalem i wystarczyło na dotknięcie palcami ziemi to chyba ocena 4. Ogólnie to 99% przechodzi, musiałbyś naprawdę wszytko psuć, każde ćwiczenie źle wykonać,zeby nie przejść. :)
@LZBNZ: piłka lekarska 2kg ok 12m wyrzuciłem, liczyłem na więcej. Koperta i wahadło wszyscy mieliśmy podobne czasy, ważne żeby w kopercie nie #!$%@? kierunków biegu, bo próbę masz jedną. Skok w dal słabo mi poszedł nawet 2m nie mogłem zrobić, ale od 1.50m już masz punkty :)
@Bakardi: tak, z miejsca nie można linii nadepnąć nawet bo spalony. Duzo psychotestów będzie, sprawdzających czy Twoja osobowość pasuje do profilu Strażnika Więziennego. Podobno to ogromna baza pytań, niektóre dość idiotyczne ale każde sprawdzi czy kłamiesz, czy się nadajesz itd.
@Bakardi: funkcjonariusz, który przeprowadzal fizyczny mówił, że są pytania typu czy boisz się krwi, a na koniec czy boisz się zarażenia AIDS itd, nie da się przygotować, nie ma nigdzie bazy pytań (są podobno przygotowujące do Policji, ale szkoda mi wydać 200 zł żeby zobaczyć czy do SW będą w ogóle pasować). Trzeba iść na żywioł... Myślę że do 'wszystkich świętych' będzie jasne czy jestem jedną nogą w SW. Badania to