Wpis z mikrobloga

@cheeseandonion: Pierwsza via ferrata, na jakiej w życiu byłem. W pełni ubezpieczona na całej długości, bardzo przyjemnie się idzie, choć przy niektórych fragmentach i tak nogi miękną ( ͡° ͜ʖ ͡°) 10/10, polecam.


@Ipratropium: brzmi super jako sposób na pokonanie lęków - tylko takie techniczne pytanie: to nie jest tak, że masz - jak na jachcie - uprząż i dwa wąsy, z których co
  • Odpowiedz
@enron: Dokładnie tak to wygląda, poprawne wpięcie polega na wpinaniu karabinków naprzemiennie, a przy przechodzeniu przez różne punkty, na zasadzie, że zawsze jeden karabinek jest wpięty. Czy super sposób na pokonanie swoich lęków to nie wiem, bo widziałem osoby, które miały problem na ostatniej przeszkodzie - Moście Nepalskim - gdzie nie mogły opanować zawrotów głowy :P
  • Odpowiedz
Czy super sposób na pokonanie swoich lęków to nie wiem, bo widziałem osoby, które miały problem na ostatniej przeszkodzie - Moście Nepalskim - gdzie nie mogły opanować zawrotów głowy :P


@Ipratropium: no jak się uda to super, jak się nie uda to trzeba płacić za ratowników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz