Wpis z mikrobloga

To powiedziawszy, TVN zupełnie niepotrzebnie #!$%@?ł tą szopkę, i stracił w oczach wielu ludzi szansę na bycie jakimkolwiek sensownym medium. Niech sobie wezmą do domów tych "imigrantów". Ładnie ktoś ostatnio podsumował i pokazał jak mało wspólnego ci ludzie mają z naprawdę potrzebującymi. Niestety nie zapisałem linku, ale jak ktoś ma, to proszę podesłać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wkrk: najpierw włącz tvn24, pooglądaj godzinę a potem sie wypowiadaj.
No ale jak słyszysz w tvn o tym, że Polacy to śmiecie bo nie wpuszczają nielegalnych imigrantów to co mam myśleć?


@Gigamesh: Polacy? Przed chwilą narracja była, że Frasyniuk mówił tak o całym wojsku polskim, a teraz już o wszystkich Polakach?

Frasyniuk mówił konkretnie o tych żołnierzach, którzy są na granicy i zachowują się tak:
rzep - > No ale jak słyszysz w tvn o tym, że Polacy to śmiecie bo nie wpuszczają niel...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nie_jem_grzybow:

ten problem trzeba rozwiązać przyjmując tych ludzi nawet po cichu, bo to naprawdę jest chore, że oni tam siedzą od tygodnia

Siedzą w Białorusi, a ty chcesz ich przyjmować bo co? Bo "spójrzcie chłop płacze ale żal"!?
To niech idą na przejście graniczne, DO TEGO CZASU SĄ PROBLEMEM BIAŁORUSI, czemu zatem nie przekroczysz granicy z tym krajem i nie pojedziesz po nich?
@tajemny-poliszynel: Fajnie, rozumiem że nie lubisz jakiejś prywatnej telewizji, ale popierając albo będąc obojętnym w sprawie krytykowania i uciszania tej telewizji przez państwo, przywalasz, temu państwo na proceder uciszania niewygodnym im mediów. TVN to niekwestionowanie największe opozycyjne im medium, to kto będzie patrzył państwu na ręce, ich kontrolował gdy uciszą największych swoich krytyków? Będziesz się czuł bezpiecznie w państwie, gdy PIS będzie wiedział że nikt ich nie kontroluje? Powiedz, bardziej nienawidzisz
Tylko, że to co robi wojsko popiera większość Polaków.


@Gigamesh: I co z tego? To jak większość Polaków popiera jakąś służbę mundurową to nie można obrażać, a jak nie popiera to można?

Co to za pokrętna logika?

Albo możesz krytykować (dosadnie) służby, z których działaniami się nie zgadzasz, albo nie możesz.
@rzep: Ok prostszy przykład. Powiedzmy że lubisz ser topiony. W tv słyszysz, że np. poławiacze krabów to głupki bo jedzą ser topiony. Trochę jednak cię to dotyczy.
Ok prostszy przykład. Powiedzmy że lubisz ser topiony. W tv słyszysz, że np. poławiacze krabów to głupki bo jedzą ser topiony. Trochę jednak cię to dotyczy.


@Gigamesh: Że co? Jak ten przykład ma się do tego?

Frasyniuk skrytykował konkretne zachowanie konkretnych żołnierzy. Albo ma do tego prawo, bo można krytykować działanie służb mundurowych, albo nie ma, i wtedy wszystkich wykopków krytykujących i obrażających policjantów należałoby zgłosić do prokuratury.
@Loloman: Wydaje mi się, że Łukaszenka przywożąc tych ludzi z Iraku miał, pewnie nie jako główny, ale jeden z opcjonalnych celów utrzymania pisu u władzy w celu dalszego osłabiania Polski. W sumie jak o tym pomyśleć to plan dość prosty. Konflikt Amerykanów - wielkich sojuszników Polski, wiec mogą naciskać na przyjęcie imigrantów, obywatele antyimigracyjni i PiS również, dodatkowo ostatnio #!$%@? amerykańska spółka główna stacja informacyjna ( ͡° ͜ʖ ͡
@tusk: to jest takie idiotyczne myślenie. Nie mówią zgodnie z moimi poglądami to trzeba się ich pozbyć. Niech zostaną tylko media mówiące tak jak ja myślę to będę się czuł komfortowo. Jest chyba na to jakaś nazwa w psychologii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiem ci ,że byłem bardzo przeciwny pomysłom PiSu względem tvnu. Ale teraz TVN mi przypomniał ,że są prawie takimi samymi manipulantami jak tv reżimowa.


@tajemny-poliszynel: Oj już weźcie i #!$%@? gnoje z tymi swoimi trollami. Wiemy, że panicznie próbujecie odwrócić sondaże, ale już przegraliście.
nieee, to nie trolle. To polscy narodowi idioci po raz kolejny rozgrzani tematem kilkudziesięciu imigrantów podróżujących do Niemiec trzymanych na granicy w celach właśnie takiej propagandy.

Uchodźcy to jeden z tych bodźców, na który reagują zawsze i jak ktoś w TVN powie, że ten problem trzeba rozwiązać przyjmując tych ludzi nawet po cichu, bo to naprawdę jest chore, że oni tam siedzą od tygodnia to jest antypolak a TVN do zamknięcia.


@