Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2142
Zwróćcie uwagę i w ostatnich dniach wyszło tutaj Pisowskich tropi piszących coś w stylu: "Nie popierałem Lecz TVN, ale po tych ich reportażach o uchodźcach, niech PiS ich zamyka w cholerę".

Na Mirko jest tego trochę mniej, ale zobaczcie sobie komentarze pod dowolnym znaleziskiem na głównej.

#bekazpisu #bekazprawakow #tvn
  • 186
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1338
@tajemny-poliszynel: Serio? XD przecież na tym polega wolność mediów, że mogą sobie mówić co chcą, dopóki nie są finansowane z pieniędzy publicznych
  • Odpowiedz
@tusk: Wyleczyłem się z poglądu, że TVN to lepsza stacja. Leci tam 24/7 propaganda o złym pisie i „uchodźcach”. Zaoranie tego amerykańskiego medium wyjdzie Polsce na plus.
  • Odpowiedz
@tusk: nie jestem trollem z pisu, ale przez tydzień opozycja i tvn trochę #!$%@?, czekam na nowe sondaże.

1) Wczoraj Frasyniuk #!$%@?ł ostro
2) Te tablice dla imigrantów
3) Jachira i spólka

Jedynie co to strasznie grilluja reportera TVN gdzie nie mają racji. to gość z SG był nachalny i nie miał prawa odpychać, bo zgodnei z rzepisami nie można podchodzić mniej niz 15m od granicy.
  • Odpowiedz
@tusk: mam identyczne, zdanie jak Ty. Przeglądając wszelkie fora antypisowskie, czy fanpeje FB takiej Wyborczej, czy Onetu to nie widzę oburzenia działaniami TVN, czy też Frasyniuka.
  • Odpowiedz
@tusk: TVN tym co #!$%@?ł w ostatnich dniach stracił głos tych rozsądnych, w tym mój. Uważałem ze są potrzebni bo pokazują rzeczy których nie pokazuje TVP ale to ck zobaczyłem ostatnio to kurła XD.
Niczym się nie różnią od tego syfu TVP , a jeszcze chcą nam zaszkodzić. #!$%@? ich tak samo jak TVP.
  • Odpowiedz
@tusk: nieee, to nie trolle. To polscy narodowi idioci po raz kolejny rozgrzani tematem kilkudziesięciu imigrantów podróżujących do Niemiec trzymanych na granicy w celach właśnie takiej propagandy.

Uchodźcy to jeden z tych bodźców, na który reagują zawsze i jak ktoś w TVN powie, że ten problem trzeba rozwiązać przyjmując tych ludzi nawet po cichu, bo to naprawdę jest chore, że oni tam siedzą od tygodnia to jest antypolak a TVN do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 205
@tusk: Prawak na wykopie be like: nie jestem pisiorem prawakiem, ale jestem za likwidacją tvn, 10 mld dla tvp, rozstrzelanim opozycji, wprowadzeniem zamordyzmu, ułaskawieniem księży pedofili i wyjściem z UE.
  • Odpowiedz
@tusk: w czemu troll? Wystarczy polacka mentalność i rozumowanie emocjami, nie logiką.

Ktoś szczerze nie lubi pisu, ale jeszcze bardziej nie lubi imigrantów. I starczy.
  • Odpowiedz
  • 12
@tusk wydaje mi się, że oprócz pożytecznych idiotow jak wyżej, ogromna ilość to płatne trolle pisu, na pewno jak wczoraj sprawdzałem, to wszystkie znane pisowski trolle/fanatycy mówili jednym głosem. Przypadek? xD
  • Odpowiedz
@tusk: To stary motyw. To widać nawet w tym wątku, że krypto-pisiory wychodzą spod kamienia. TVN jest, jakie jest, ale zaraz go nie będzie, a tłumaczenie tego swoją komunistyczną wizją mediów to spieprzenie umysłowe (to komuniści najwięcej gardłowali o "obiektywnych mediach" xD). Ten naród nie zasługuje na nic więcej niż na pogardę.
  • Odpowiedz