Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Lardor: czyli są dwie drogi, albo jesteś pisowcem, albo idiotą. Przy tym pierwszym jest Ci obojętne bo i tak będziesz słuchał pisz, przy tym drugim jest Ci obojętne, bo nie zdajesz sobie sprawy z konsekwencji takich działań i nie rozumiesz, że dziś przyszli po obojętny Ci TVN a jutro mogą przyjść po ciebie
@tusk: jestem przeciw PiS, lextvn i zamykaniu prywatnych stacji. Tak długo, jak nie muszę na nich płacić (w przeciwieństwie nie tylko do TVP ale też gadzinówek dotowanych z reklam przez PiS) to mogą #!$%@?ć propagandą ile chcą.

To powiedziawszy, TVN zupełnie niepotrzebnie #!$%@?ł tą szopkę, i stracił w oczach wielu ludzi szansę na bycie jakimkolwiek sensownym medium. Niech sobie wezmą do domów tych "imigrantów". Ładnie ktoś ostatnio podsumował i pokazał jak
@tusk wolność mediów powinna polegać na tym, że mówią prawdę. TVN jest znane z naginania rzeczywistości do granic absurdu i ronienia #!$%@? z logiki, nawet jak są w takiej sytuacji pokazują, że to ściek równyTVP
Serio? XD przecież na tym polega wolność mediów, że mogą sobie mówić co chcą, dopóki nie są finansowane z pieniędzy publicznych


@tusk: oczywiście, że mogą. A ludzie mogą ich krytykować, bo strzelają sobie w stopę. TVN sam nakręca ten problem który nie dotyczy praktycznie żadnego polaka bezpośrednio, ale nagle cały kraj żyje jakąś garstką nieznajomych osób na granicy, którzy kitrają się po lasach zamiast przejść przez granicę
@tusk: Ja już widziałem zaplusowane komentarze, w których ktoś twierdził, że Jarosław Kaczyński powinien to posprzątać. #!$%@?, obrzydliwe. A najgorsze jest to, że wykopki są taką bezwolną tłuszczą, że naprawdę dają się tymi tendencjami zmanipulować. Jeśli dużo osób zacznie tutaj popierać znowu PiS, to robi się efekt śnieżnej kuli.