Wpis z mikrobloga

Nienawidzę bachoruw, a mój facet chce co najmniej 1, najlepiej 2. Nie mam instynktu. Ciąża mnie obrzydza, poród przeraża, nawet cesarka. Opieka nad dzieckiem to ciągłe nerwy, zmienianie ohydnych pieluch i wycieranie rzygów, śliny, wyplutego żarcia. Wydawanie kasy, w---w że niczego nie rozumieją, drą się, nie słuchają, wymuszają, testują cierpliwość. Dla mnie to tak jakby zapier... w januszexie z mobbingiem na taśmie do końca życia i to za darmo, 24 na dobę. No żaden uśmiech b------a mi tego nie wynagrodzi. Wiem że w razie wpadki od razu będzie #aborcja i boję się że możemy się kiedyś przez to rozstać. No może czasem wydają się słodkie, czasem myślę, że może jakieś tam śladowe ilości instynkty się włączają, ale na 5 minut. I tyle. Wiem, że by mnie to przerosło.

#dzieci #antynatalizm #takaprawda #zwiazki
  • 325
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chyba jakieś traumy z dzieciństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@xdekhaker: dawaj jakiś powód do rozmnażania się jak chcesz wchodzić w polemikę bo na nic nie wnoszące komentarze już tyle razy odpowiedziałem że c--j z mojego road to 150 odpowiedzi zaraz będzie road to 200
  • Odpowiedz
@xdekhaker: no czyli typowo, tworzenie celu w życiu, tylko nie patrzysz na ogół sytuacji i to że to dziecko będzie cierpieć przez to że ty chcesz sobie jakieś statystyki zrobić i przez to żeby twoje życie miało jakiekolwiek znaczenie, nawet jest możliwość że dziecko gdy się tego dowie się załamie, bo straci swój system wartości gdy zobaczy na czym on polega u dorosłego

Moje statystyki nikogo nie niszczą, sam jestem zniszczony, choć dość dużo tutaj ludzi zaatakowałem, ale to przez to że nie rozumiem dlaczego nikt nie rozumuje i nie myśli przed planowaniem potomstwa, tylko robi coś a potem dopiero myśli przykład: moja matka cały czas mi wytyka że może mnie z domu w-----ć bo jestem "dorosły" ja jej mówię że nie może bo to że prawo tak stanowi to nie znaczy że ma postępować tak jak prawo i że powinna odpowiadać za mnie do końca życia, bo ja nie chcę się męczyć w tym życiu ja ją nie prosiłem o to żeby mnie poczęła a ni o nic a ona mi wytyka że mnie karmiła, zmieniała pieluchy, chodziła po lekarzach XD dlatego gardzę natalistami i się odpalam przy nich i na prawdę uwierz mi nie ma dobrych obiektywnie powodów do posiadania potomstwa
  • Odpowiedz
Nienawidzę bachoruw,


@churros8: Obrzydliwe. Nazywać takie cudowne stworzenia, dzieci, gówniakami, kaszojadami, lub bachorami? Nie pamiętasz co ci babcia i mama mówiła? Godność p0lki to bycie kurą domową i wychowywanie dzieciaków, co niedziela do kościoła!!! Dzieci to twój jedyny cel i sens życia powinien być. A nie jakieś tam dbanie o siebie, swoje pasje, robienie kariery czy wygodne życie i egoizm!!! Wam młodym to się w dupach poprzewracało. Co to ma
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota:

To dlaczego dla mnie nikt nie jest i nie rozumie mojej nadwydajności mentalnej i nadwrażliwości emocjonalnej?


Nie wiem miras, może takich masz znajomych i rodzinę. Ciężka sprawa. A moze warto przejść sie do psychiatry i się zdiagnozować?
może da leki dzięki którym przestaniesz być
  • Odpowiedz
Bo świat jest z-----y a ludzie działają pod wpływem emocji a nie rozsądku.


@hansschrodinger: Brawo a wykopki i większość ludzi i tak będą najeżdżali na mnie (bo nie pasuję im pod to co oni uważają za słuszne), usuwam konto za niedługo, bo mój światopogląd zmienił się podczas tych 4 lat siedzenia na wykopie diametralnie, dużo głupot tu napisałem i chciałbym wykasować to co było i zacząć od nowa, do psychiatry
  • Odpowiedz
  • 0
@churros8: ale wiesz ze dziecko nie wrzeszczy i nie rzyga przez cale życie? Tylko przez pierwszych kilka lat potrzbuje duzej opieki pozniej juz staje sie dosyc samowystrczalne chodzi do szkoły, jak go nauczysz to zrobi ci pranie albo obiad a jak bedzie mialo juz troszke wiecej to pokosi ci trawe przed domem albo pomoze w prowadzeniu biznesu jak macie jakiś własny.


@Positano1 To właśnie jest plus, ale te pierwsze
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota:

do psychiatry może na razie nie, nie mam jakichś jazd jak kiedyś, teraz psychoterapeuta mi się marzy żebym opracował sobie wszystkie swoje traumy i niedobre mechanizmy obronne, no i wrócił do "szczęśliwego" życia


Jeśli masz jakieś objawy z którymi sobie nie radzisz to idź już teraz.
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: widzisz problem jest taki że zwolniłem się z pracy i nie chcę popaść w skrajność i rozwalić cały chajs, który mi został

Ale w sumie masz rację, muszę się w końcu wybrać bo zbyt długo już to odkładam, choć byłem już raz u psychoterapeutki i chyba następnym razem wybiorę mężczyznę
  • Odpowiedz
@churros8:
Wszystko ok, ale zapomjnasz o jednym. Kobiety od okresu ciazy zostaja pod wplywem hormonow, ze staja sie innymi osobami. TE KTORE SIE NIE STAJA, nazywa sie je jako depresja poporodowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oluchna:

Instynkt macierzyński nie istnieje, to tylko patriarchalny mit, który ma na kobiety zrzucić odpowiedzialność za opiekę i

Nareszcie ktoś, kto ma takie same poglądy. No już myślałam, że jestem w tym jakimś dziwadłem
  • Odpowiedz
@misiafaraona: Myślę, że większość kobiet tak myśli. Jednakże jakoś mężczyźni nie chcą nas słuchać, gdy o tym mówimy.
Sami nawiązują (większość) więź emocjonalną z potomkiem, dopiero gdy komunikuje się werbalnie, ale to MY MUSIMY mieć już dobrej jakości relację, czyli kochać, od narodzin.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zapalsobiekota: aborcja jest czymś złym kiedy się ją robi wbrew partnerowi, niezależnie od tego ile psuedomądrości rodem paulo coelho z siebie wyplujesz. Umyślne pozostawanie w związku z osobą, która chce mieć dzieci i okłamywanie jej dla własnego komfortu, że niby nie, ale może kiedyś się odmieni to podłość względem tej osoby. Tak samo zresztą w drugą stronę
  • Odpowiedz
aborcja jest czymś złym kiedy się ją robi wbrew partnerowi, niezależnie od tego ile psuedomądrości rodem paulo coelho z siebie wyplujesz.


@poprostuzyj: lepiej marnować kolejne życie bo partner tak chce, tak jest zgadzam się (ironia)

Większość ludzi, która chce robić dzieci ma problemy ze sobą, które da się przepracować u psychoterapeuty (w ogóle nie ma na świecie człowieka bez problemów psychicznych(każdy mechanizm to mniejsza lub większa choroba))
  • Odpowiedz