Wpis z mikrobloga

  • 141
Mirki, w wieku 29 poznałem fajna #rozowepaski, lvl 17 (17,5)
Znamy się z miecha czasu, jesteśmy z tego samego miasta, o dziwo potrafimy się świetnie dogadać i chyba coś zaczęło się dziać. W następny weekend jedziemy razem w góry. Nie wiem czemu moja Matka kiedy się tego dowiedziała zaczęła mi prawic morały m nic nie przemówi jej do rozumu. Mój dziadek (mojej mamy ojciec) był starszy od babci o 11 lat, ta sama różnica wieku. Więc kurde wtf, co w tym jest takiego dziwnego lub niedobrego?
#zwiazki
  • 146
@4recki Będziesz miał ciężko ją utrzymać. Nie chodzi mi tu o względy finansowe, ale ta laska ba 100% jest jeszcze niedojrzala a w klatce jej nie będziesz trzymać.
Bzikaj ją ile wlezie by jej nic głupiego do łba nie strzeliło ;)
Przede wszystkim pamiętaj, że Ty już za bardzo nie będziesz miał alternatyw, a ona tak, więc jest na lepszej pozycji.
Z uwagi na powyższe musisz być w stanie dotrzymać jej tempa,
@4recki: Ja juz jestem low(ish) 30s club, srednia wieku dziewczyn, ktorymi bylem nadal jest stala-18-22. Wywalone jajca na boldupujace typiarki, czasami spotykalem sie z debilokomentarzami z ich strony. Za to rodzice byli spoko i im to nie przeszkadzało.
@konopiapolska: ale bzdura z tym poziomem intelektualnym, niczym sie 19 od 30stek nie roznia, jedynie te drugie maja nawalony bagaz emocjonalny. Plus nie oszukujmy sie- wiekszosc singielek 25plus nie ma chlopa z
wiekszosc singielek 25plus nie ma chlopa z jakiegos powodu, latwiej o material na zone w innej grupie wiekowej.


@pawel0008:` stygmatyzujące myślenie i obwinienia kobiet. Facet 30 lat singiel spoko, kobieta nie bo już ma coś z głową. Wiecie że macie nawalone w głowach czy nie bardzo?;)

Ja juz jestem wow 30s club, srednia wieku dziewczyn, z ktorymi bylem nadal jest stala-18-22. Wywalone jajca na boldupujace typiarki, czasami spotykalem sie z debilokomentarzami
@4recki: sam fakt ze pytasz o takie rzeczy innych.
#!$%@? znacie sie miesiac, po co o to pytasz. Spotykajcie sie i zobacz czy to jest to. Tylko wiedz ze jak ona bedzie chciala miec dzieci to ty bedziesz mial juz 38 lat. Mam nadzieje że laska ma swoje pieniadze i nie musisz robić za jej tatusia?
stygmatyzujące myślenie i obwinienia kobiet. Facet 30 lat singiel spoko, kobieta nie bo już ma coś z głową. Wiecie że macie nawalone w głowach czy nie bardzo?;)


@konopiapolska: mowie z doswiadczenia. W puli 25-30 nie ma jakichs super dziewczyn z dobrym charakterem bo pozajmowane, a 30plus to juz praktycznie trainwrecki. Nie mam preferencji wiekowych, po prostu taki jest rynek.

A czyli bez zmian.podbijasz do kobiet na tym samym poziomie intelektualnej XD
@konopiapolska: Nie podbijam, same wykazuja zainteresowanie. No i czesto to sa bardzo mlode dziewczyny, czesto oklamuja z wiekiem (wygladam mlodo btw). Raz tylko mialem tindka i to w jakis tam sposob "podbijanie". A tak to nie umiem nawet podrywac. Gdyby mi zalezalo na ilosci to bym sie nauczyl i mial przebieg jak marokanska taksówka. Kolejne pudlo.

Btw to Ty teraz napisalas, ze mlode to "cos lepszego", wiec z czym masz problem?
Btw to Ty teraz napisalas, ze mlode to "cos lepszego", wiec z czym masz problem?


@pawel0008: Ej ej umiesz odpowiadać na pytania? Skoro jesteś taki stary i nikogo w swoim wieku nie znajdieszz to widocznie coś z tobą jest nie tak. Sam tak napisałeś¯\_(ツ)_/¯

Plus nie oszukujmy sie- wiekszosc singielek 25plus nie ma chlopa z jakiegos powodu, latwiej o material na zone w innej grupie wiekowej.


@pawel0008: Skąd wiesz że
@konopiapolska:

Skoro jesteś taki stary i nikogo w swoim wieku nie znajdieszz

Znalezc to bym znalazl, ale to jak szukanie diamentow na folwarku. Plus-tak jak pisalem- jestem slaby w podryw, a starsze baby znaja raczej swoje ograniczenia. Jak jakas 30plus do mnie podbija to jest zawsze bardzo ladna, bo tylko takie maja odwage. No ale maja tez przebiegi, a mnie to obrzydza.

Skąd wiesz że ty jesteś dobrym materiałem na męża?
Sama miałam 17 lat, moim głównym problemem było wtedy to żeby zdać maturę i jaką sukienkę założyć do Kaski na osiemnastkę xD

@jestepianke: no a problemem starszych lasek jest jaka zalozyc sukienke na wesele albo wyjscie na miasto, czym to sie niby rozni? xd

@konopiapolska: Po co te przytyki o takim samym poziomie intelektualnym? Mysle ze pomimo wieku jestes znaczaco glupsza od wielu dzieciakow w wieku 10-18lat. Bo podpowiem ci
Więc kurde wtf, co w tym jest takiego dziwnego lub niedobrego?


@4recki: Nic. Możesz z nią współżyć, zapłodnić, a nawet się z nią ożenić (w pewnych przypadkach kobiety w Polsce mogą wychodzić za mąż w wieku 16 lat). Nie możesz jej natomiast kupować alkoholu, ani płacić za seks czy fotografować nago. Jak to mawia znajomek: poznaj kodeksowego bata, zanim dmuchniesz małolata.
@konopiapolska: Taka kolej rzeczy, wiem że Cię to boli ale taki jest świat. Gdy facet jest młodszy to Julki skaczą z bolca na bolec starszym, teraz gdy ja jestem starszy to u mnie jest skakane a ty co najwyżej możesz założyć profil na badoo