Wpis z mikrobloga

Zapraszam na przedpremierowe #rozdajo nadchodzącego setu #karciankait "IT Startup - Office Lockdown".
Wystarczy zostawić plusa i jutro zawołam zwycięzcę.

Co to za gra?
To samodzielnie grywalne rozszerzenie wydanej w 2018 gry "IT Startup - Gra Karciana". Tym razem jako satyra świata IT w sosie lockdown / #postapokalipsa / home office. "Office Lockdown" będzie miał 50% więcej zawartości od starszej wersji gry, czyli będzie samodzielnie grywalny dla max 6 graczy. Istnieje również prosty wariant solo.

W grze prowadzimy firmę IT, zagrywamy programistów, uczymy ich nowych technologii, podkradamy sobie najlepszych devów działem HR, walczymy z wypaleniem zawodowym i podkładamy sobie wzajemnie świnie.
Wygrywa gracz, który pierwszy skończy projekt.

Zapraszam do testów prototypu i pobrania darmowej wersji print & play.
Jeśli chcecie pomóc w testach prototypu, to możecie się zapisać do listy testerów wersji print & play.
-> Tu możecie się zapisać <-

Otrzymacie wtedy aktualny roboczy prototyp w wersji print & play. Dodatkowo gdy gra zostanie już profesjonalnie złożona do druku, to również otrzymacie pliki do druku. Czyli to idealna opcja jeśli chcecie otrzymać grę za darmo w wersji do własnego druku.
Ludzie z listy testerów otrzymają również powiadomienie, gdy gra będzie do nabycia w wersji fizycznej na portalu Wspieram.to - o ile nic nie wypadnie, to akcja rusza 13 września.

Jeśli jesteście z #katowice / #slask to zapraszam 4-5 września na Planszówki w Spodku. Będą tam miał stolik z testami prototypu. Będą organizowane mini-turnieje, na których będzie można wygrać figurkę "Office Lockdown", unikalne karty, naklejki i egzemplarze gry.

Powoli dłubię również trochę zmodyfikowaną wersję gry na #steam - wrzucę filmiki z wczesnego prototypu w komentarzach postu.

Fizyczna gra wychodzi z drukarni pod koniec roku, więc dostawa dla zwycięzcy rozdajo pod koniec grudnia lub na początku stycznia.

Have fun
#javadevmatt

JavaDevMatt - Zapraszam na przedpremierowe #rozdajo nadchodzącego setu #karciankait "...

źródło: comment_1629442860AfnY6ppERWSbU9o9kqVpNw.jpg

Pobierz
  • 28
Jeszcze informacja odnośnie dodruku polskiej wersji gry z roku 2018.
Polski nakład gry wyczerpał się w okolicy kwietnia 2021, ale wraz z drukiem "IT Startup - Office Lockdown" planowany jest dodruk starszych kart. Więc jeśli ktoś ma w sobie żyłkę kolekcjonera, to może spać spokojnie i nie music polować na używki, by skompletować wszystkie karty.
hmm, pamiętam jak jeszcze wspierałem na wspieram.to podstawkę przed premierą, a tu widzę, że fajnie od tego czasu gra się nadal rozwija. Powodzenia :)


@Luck_89: dzięki :) projekt jest rentowany, gra cały czas się sprzedaje i mam sporo frajdy z rozwoju tej gry. Wersja angielska wypaliła na Kickstarterze i sprzedaż międzynarodowa też powoli się rozkręca.

Pomyśleć, że pomysł zaczął się od głupiego wpisu na wypoku, heh ( ͡° ͜ʖ