Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: Rodzinny, bardzo chetny do pracy i nauki pies.
Natomiast są dość bojaźliwe na początku i trzeba poswiecic duzo czasu na socjalizacje, aktualnie staram sie zeby łapała dużo kontaktu z innymi psami :) Jak na 3 miesięcznego szczeniaka to i tak mam wrazenie ze bardzo fajnie sie rozwija. Poswiecam jej z 2h dziennie na spacery ale z tego co sie dowiadywałem w hodowli to ta rasa jest dosc elastyczna i dostosowuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol: Mało popularna rasa jeszcze w PL. Na grupie fejsbukowej Hiszpański Pies Dowodny jest dokument z hodowlami w Polsce. Cena z hodowli na poziomie 5k zł. To co przekonało mnie poza charakterem psa to to że ma włos więc problem wszechobecnej sierści w domu odpadł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol: Mam 5letniego sfinksa w domu,tolerują się :) Miłości jeszcze nie ma ale to wynika z tego że szczeniak ma jeszcze niepoukładane w głowie. W ciągu dnia wychodzę z nia na jeden dłuższy godzinny spacer i 2 krótkie 30min spacery. Zależnie jaki tryb życia prowadzisz to pies się do Ciebie dostosuje. Myślę że jakby wychodziła raz na długi spacer to też by nie narzekała.