Wpis z mikrobloga

Lunchboxy dla męża do pracy.

- Krem ziemniaczano- porowy z pieprzem, papryczką cayenne i oliwą
- Do okraszenia zupy- płatki migdałowe, pestki dynii i podsmażona na chrupko szynka dojrzewająca
- Placki z cukinii
- Sos z pieczonej papryki do placków
- Składniki na napar- imbir, cayenne, miód, pomarańcza

#gotujzwykopem #jedzzwykopem #lunchbox #zwiazki
Pobierz hellyea - Lunchboxy dla męża do pracy.

- Krem ziemniaczano- porowy z pieprzem, papry...
źródło: comment_1629402614kEWCtyAtej8iOzn9pEiuAa.jpg
  • 37
@hellyea niby spoko ale... gdzie białko jakieś? Placki z cukinii też szybko flaczeją, wizualnie i smakowo pewnie sztos ale jak chłop tyra fizycznie to szybko takie żarcie przepali
@hellyea: on też Ci takie robi?


@mateusz-zahorski: On nie umie tak. Ale w weekendy robi śniadania. Ma też obcykane często jedzone przez nas potrawy w kontekście przygotowań- wie co i jak wstawić, żebym ja tylko pod koniec wjechała cała na biało i ogarnęła to w całość. Robi też grille (mamy elektryczny), placki ziemniaczane i tak dalej, ale zwykle ja coś przy tym też chociaż drobnego robię, np. doprawiam.
@hellyea: Gratuluję prawie 0 wartościowego białka bądź porządnych złożonych węgli

Weź lepiej nie rób mu krzywdy i nie gotuj dla niego i zamów katering albo idź do dietetyka by rozpisał mu dietę bo go rozwalisz takim menu.
@hellyea: Gratuluję prawie 0 wartościowego białka bądź porządnych złożonych węgli


Weź lepiej nie rób mu krzywdy i nie gotuj dla niego i zamów katering albo idź do dietetyka by rozpisał mu dietę bo go rozwalisz takim menu.

@navaare: Ochłoń typie XD
To tylko jedzenie z paru godzin w ciągu jednego dnia. Nie wiesz co jeszcze będzie tego dnia jadł, ani jak wygląda jego doeta na co dzień.
@navaare: Nadal nie rozumiem dlaczego czyjeś jedzenie z paru godzin dnia doprowadza cię do tak daleko idących wniosków i ocen. Jeśli rościsz sobie prawo do obrażania mnie z powodu swoich problemów z realną oceną posiadanych informacji to raczej nie dam rady traktować cię poważnie.
@hellyea: Wycieczki emocjonalne daruj sobie dziewczynko

Jeśli krytykę błędów przyjmujesz za obrazę to sama sobie odpowiedz w czym jest problem.

W żadnej diecie nie ma tylu prostych węgli ani tak mało białka dla faceta i tyle.