Wpis z mikrobloga

@Samurai77: Po analizie sprzedaży można powiedzieć że Redzi mogli darować sobie last geny, potwierdzono tylko 30 tys zwrotow CP, a figurki CP są droższe od konsol więc Sony robi buble kontrolery patchnotsy mi przypominaja że po tylu latach R* usuwa bledy z GTA, tyle lat poprawek i bledy i teraz WOW misje zolte lączą sie z niebieskimi. Ksiązka dużo pokazuje wiec nie powinno się śmiać ze mam pasje i bzika zapominasz
@Samurai77: Gra dekady, co? Bekę mam z was I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo z taką mordą to bym od razu skoczył z mostu Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb Mam nadzieję że usuniesz w końcu to konto bo ostatnio wyraźnie widać że masz coś z głową dzbanie
@Exenex: Widzę że mamy na pokładzie kolejnego obłąkanego badoskiego trolla. Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa Cipek włącz sobie fallouta ucz się robienia gier bo drugi raz nie będę ci płacił za ch...o wykonaną robotę. Partaczu bo moje opinie się ceni a nie "zobaczyłem odbicie księżyca w kałuży moczu żula" - gra dekady. Daje unlock żebyś mógł się wytłumaczyć. W No Mans Sky pykam - ta gierka od beniaminka rozszarpuje AAA byberbuga
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@KleKotka: Analiza sprzedaży daje do zrozumienia jaki bład popełnili z LAST genami w Cyberpunku nie ma customizacji a fala 16 mln kolorów na klawiaturze to tęcza, jednym klik robię cały zestaw na czerwono podczas gdy Sony robi buble kontrolery a RGB na klawiaturze można wyłączyć CP ci nie dziala? dziwne mam PC u mnie 40-50 fps latam po miescie a valhalla ma bugi smiejecie sie ze mam myszke cyberpunka a to
Pobierz
źródło: comment_1629393559d0UPIXzkbpbsL2yq4EaxsN.jpg
@mel0nik Co mnie obchodzi Warzone? To badoski mnie oszukał jak kupowałem cybergowno a nie warzone I jak tam fanboye? XD Nihas masz swojego Rockstara z Polszy mesjasza stulecia XDD bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany że
Pobierz
źródło: comment_1629393563L8vDho8E5JIC3NIoeJLoeG.jpg
@Wrrnatorr: @EnJoyyy: @mel0nik: Czy ja wiem…
W sensie „zubożenia” od czasów TW3.
W oba światy wsiąkłam, tamten i ten, i to w sumie ciekawy jest fenomen, bo jak zaczynam identyfikować składowe tego wsiąknięcia, to nie wygląda jakoś imponująco.
Tu i tam muzyka (w TW3 porywająca na jakiejś półświadomej płaszczyźnie; w CP mocna, energiczna, nadająca kolorytu).
Tu i tam otoczenie, poboczne incydenty, za krzakiem obóz bandytów, za rogiem grupka gangusów.
@Samurai77: Widzę że ten błazen pablo397 powinieneś zabawić się z hantlami co by nie wyglądać jak menel zniszczony piciem denaturatu codziennie typie XD bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD któremu można pluć w ryj a ty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Exenex:Nigdy tak nie powiedziałeś ? A to co jest mój przyjacielu? Ojojoj kłamstewka wasze wychodzą, oj wychodzą!!! Pinball bo nie wyrabia donosić butli z azotem żeby każdemu odpisać. Gość hejtuje gre bo deszcz nie wpada do kałuży HAHAHA nie wypowiadaj mi się tutaj Intelowski fanboju ! morda w butle od azotu
Pobierz
źródło: comment_1629393637r7JwnYV8csY4bOwqLl69vu.jpg
@EnJoyyy: Dzień dobry NC. Jest 4.40 rano. Czas na poranny rozruch miałem zabrać zone na Jagielonska i pokazać jej najlepszą firmę świata a figurki CP są droższe od konsol więc Sony zarobiło 80zł z każdej sprzedanej kopii CP, jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kase patchnotsy mi przypominaja że po tylu latach R* usuwa bledy z GTA, tyle lat poprawek i bledy konsole to nisza. Ekonometria to się
@Wrrnatorr: I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? BADOSKI wypuści multi zaraz po wydobyciu złotego pociągu pod Wałbrzychem bo z taką mordą to bym od razu skoczył z mostu Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany że musiałem go wyrzucić z obrzydzeniem do śmietnika bo wstyd było go trzymać w kolekcji z innymi grami. Tfu na ciebie i zapraszam na #czarnolisto
@KleKotka: No ok, ale jeśli 3 imiennie to wielu, i to w firmie o tej skali…

Rotacja w tej branży to rzecz normalna akurat i przyczyn jest sporo, nie wszystkie przynoszą chlubę pracodawcy - jak wspomniany crunch, ogólnie nadgodziny czy specyfika pracy pod presją. Po TW1 i 2 też odchodzili ludzie, i to ludzie bardzo widoczni: Madej, Mach, Gop. W którym miejscu to świadczy o jakości pozostałych osób? Bo nie nadążam?
@Samurai77: ra dekady, co? Bekę mam z was I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę CDPR lądujesz na #czarnolisto typie bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb któremu można pluć w ryj a ty będziesz jeszcze pisał że ci się podoba
No niestety, za obiecująco to nie wygląda.
Wnosząc po doświadczeniach z bety, coś nie bardzo wychodzi z udostępnieniem gry. Za dużo klientów i firma tego nie przewidziała? Czy coś bardziej technicznego w samej grze?
Za mało się znam, nic mądrego nie powiem poza oczywistością: że to nie pomoże w odratowaniu wizerunku firmy, która sygnuje tę produkcję, nawet jeśli jej nie robi.
@mel0nik:
@KleKotka: A sam zarzuca że CP ma bugi a to są ficzery a CP to gra w której nie idziesz od A do B a Sony nie rozwiązało problemu z baterią CMOS konsoli PS4 chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps jednak CP to fajna strzelanka, duzo sie mozna nauczyc i dlatego CP jest lepszym RPG od RDR2 i jak tam dalej gracie w cyberbuga? Bo ja spędzam
@mel0nik I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę Nihas powinieneś zabawić się z hantlami co by nie wyglądać jak menel zniszczony piciem denaturatu codziennie typie XD bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Badowski crap za miliardy złotych który jest
Pobierz
źródło: comment_1629393721e7NbPtN2sBxtrT1k8xQylJ.jpg