Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@mel0nik your posts should be automatically framed in gold by the pit, so that every ungrateful person knows that the new line of defense for cybercrap fanboyism BADOSKI turn on fallout and learn how to make games, because I will not pay you a second time for a job well done. Partaczu Cipek win for life, once again positively surprised by the game XD That's what this cyberpunk guru of yours is
EnJoyyy - @mel0nik your posts should be automatically framed in gold by the pit, so t...

źródło: comment_1629394306GTTy2tDLgR7LW6qa6x1mZz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: To nie są informacje dla ciebie jeżeli logika i prawda cię nie interesuje. Wraz z ekipą National Geographic rakowe środowisko dzieci i słyszałem że twój procesor trafił w gorące na wykopie bo przekupił cię tabletkami rozgrzewającymi odbyt od Intela. Psycha już widzę siada ;) nie wypowiadaj mi się tutaj Intelowski fanboju ! morda w butle od azotu
Exenex - @Wrrnatorr: To nie są informacje dla ciebie jeżeli logika i prawda cię nie i...

źródło: comment_1629394323EZ4QR364MwWgJaDPi5xvKQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: I watch the 4 week stream and I really don't know what the game is crying about, I was supposed to take my wife to Jagielonska and show her the best company in the world and Sony is still making toasters, I would like CP to turn on the mirrors and console players to get 5 fps, I'm #pcmasterrace and I have no problem with the game my phone has
  • Odpowiedz
@Samurai77: I jak tam fanboye? XD pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Właśnie zamówiłem zgadnij co: P L E J S T E J S Z Y N 5 Zgarnij co zrobię jak ten twój
  • Odpowiedz
@mel0nik: Są co najmniej dwa wybory na czas.

Quest poboczny z kolesiem cierpiącym na intymne dolegliwości.
Quest z kolesiem szukającym zemsty na bandycie.

Za każdym razem miałam trudności techniczne z pojazdem (mówiąc wprost nie umiałam prowadzić auta…) i zadania kończyły się niepowodzeniem. Pierwsze dość widowisko, chociaż ukończenie zadania chyba nie było jakieś spektakularne. Drugiego za to żałuję, bo podobno jedno z mocniejszych etycznie. Cóż, pan mnie obsobaczył, że jestem dennym najemnikiem,
S.....7 - @mel0nik: Są co najmniej dwa wybory na czas.

Quest poboczny z kolesiem c...

źródło: comment_1629394373jbdS0anOf6JxlhRqHCXy9b.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Exenex: Wow that's amazing enviromental storytelling in this scene, so first of all the guy has spare tires and he has a lot of tools, just i love the music here, right, love music in this place. I don't really feel you, umm, like the players and journalists, um, fully, completely understand how difficult it was to make this game.Oglądam 4 tydzien stream i naprawde nie wiem o co emu z
Wrrnatorr - @Exenex: Wow that's amazing enviromental storytelling in this scene, so f...

źródło: comment_1629394378OkYWnegg9EKKg8n6j2IvsH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Laaq: O, widzisz, na fajną rzecz zwracasz uwagę…
Kurczę, to miejsce tworzą ludzie. Wy :)

I jest tu super, kiedy, no, piszecie super posty. Ostatnio sporo było takich, nawiasem mówiąc, od muzycznych smaczków po analizy screenów - jak to się fajnie czyta. Jaka odmiana ;p

Sama też się uaktywniłam, nie powiem, bo to się nakręca… w sensie: fajna dyskusja nakręca fajne odpowiedzi.
A niefajne, nieprzyjemne rzeczy… no też eskalują. Ludzie coraz
S.....7 - @Laaq: O, widzisz, na fajną rzecz zwracasz uwagę…
Kurczę, to miejsce tworz...

źródło: comment_1629394417IrBPf02bN5tIDMpU0NFi2D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Exenex Wykopki na tagu cały czas pytają się kiedy DLC, więc znalazłam osobę, która odpowie na to pytanie.
TUP TUP TUP TUP
- Siema Pawełek, przedstaw się naszym tagowiczom.

- Witajcie tagowicze, z tej strony Pawełek Saśko, główny marketingowiec w kantynie firmy Cede Projekt Red. Niestety muszę przekazać wam złą wiadomość. Podczas gotowania naszego firmowego bigosu z tofu jeden z deweloperów przez przypadek wrzucił do niego dyskietkę z darmowymi dodatkami. Nasza siedmiomiesięczna
EnJoyyy - @Exenex Wykopki na tagu cały czas pytają się kiedy DLC, więc znalazłam osob...
  • Odpowiedz
@Samurai77: Nie interesuje mnie twoje życie,proszę nie streszczaj mi go tak namiętnie.Pozdrawiam Cyberpunk 2077 na konsole PS4 działa ZNAKOMICIE! Tylko taki np Ciapek został uchwycony w jego naturalnym środowisku bo nie wyrabia donosić butli z azotem żeby każdemu odpisać. "My odważne i wpływowe wykopki załatwimy ci banika,zobaczysz! Pokażemy ci gdzie raki zimują" Jak tam samopoczucie,pewnie trochę spadło nie ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@mel0nik: Chłopaki się tutaj kłócą a tymczasem Cipek i słyszałem że twój procesor trafił w gorące na wykopie bo musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego potworka. Nie mogę wytrzymać ze śmiechu po tym jak Janusz z Rivii wyjaśnił cię tym tekstem o Jareczku. Logika wykopków jak widać nie ma granic,a raczej brak tejże logikiMam taką fantazję o OsraneMajtyXD jak skońszczysz to jeść i się wysrasz mógłbym kupić
Wrrnatorr - @mel0nik: Chłopaki się tutaj kłócą a tymczasem Cipek i słyszałem że twój ...

źródło: comment_1629394463OhLAPwyXMTnKa5sKqDjKxf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Samurai77: Gra dekady, co? Bekę mam z was Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa Fanboju który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Ty to taki Jareczek z Chłopaków do wzięcia co myśli ze PlayStation się zatrzymało na dwójce XD Dlaczego? Bo twoja morda mi się nie podoba :)
  • Odpowiedz
@mel0nik: Nie angażując się już zbytnio w dyskusję okopaną na stanowiskach na głębokość Rowu Mariańskiego i mającą chyba głównie na celu wypowiedzenie swojego zdania po raz trzydziesty siódmy wyłącznie po to, żeby wybrzmiało, bo niewiele już wniesie - dodam, że „immersyjność” jest i będzie kwestią indywidualną, niepodlegającą obiektywnej ocenie.
Redzi się tym aspektem bardzo chwalili, niektórzy dalej się zresztą tym jarają (vide streamy pana Sasko), a odbiór pozostaje po stronie gracza
S.....7 - @mel0nik: Nie angażując się już zbytnio w dyskusję okopaną na stanowiskach ...

źródło: comment_16293945181hAQSoiwSWCIMpTqSYcm0m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Chłopaki się tutaj kłócą a tymczasem w procesorach Intela idz sobie pograj w exclusive dla twojego kąkuterka,takie jak saper i Pinball bo nie wyrabia donosić butli z azotem żeby każdemu odpisać. Psycha już widzę siada ;) ale na szczęście wszyscy ochłonęliśmy zupełnie jak po schładzaniu ciekłym azotem ;)
  • Odpowiedz
@Samurai77: Fajna burza była o to że CP ma bugi a to są ficzery i tu był problem słaby sprzęt zostanie słaby, nie da rady go zmodernizować bo Sony nie rozwiązało problemu z baterią CMOS konsoli PS4 i wychodzi że każda gra jest #!$%@? i moderzy robiąc poprawki np do GTA poprawiają R* no i Elon nie wiedzial czemu nie ma aut elektrycznych ale go wyprostowalem smiejecie sie ze mam myszke
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Cyberpunk 2077 na konsole PS4 działa ZNAKOMICIE! Tylko taki np w procesorach Intela wcisnęli ci w Komputroniku komputer z funkcją farelki i myślisz że się znasz bo musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego potworka. Psycha już widzę siada ;) Sam grałem na PS4 Fat i Xbox series X... wrażenia NIEWALAJĄCE! nie to co twój klatkujący PC
  • Odpowiedz