Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@raven4444: Widzę że ten błazen CDPR włącz sobie fallouta ucz się robienia gier bo drugi raz nie będę ci płacił za ch...o wykonaną robotę. Partaczu bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych jak Cinek na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi, wyszło że z dzieciakami. Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD No i skończyło się pobieranie #
  • Odpowiedz
@raven4444: Przeglądając gorące trafiłem na Ciapek wcisnęli ci w Komputroniku komputer z funkcją farelki i myślisz że się znasz bo w procesorach Intel takie temperatury nie są osiągane nawet przy wyłączonym komputerze. Psycha już widzę siada ;) nie wypowiadaj mi się tutaj Intelowski fanboju ! morda w butle od azotu
  • Odpowiedz
@raven4444: I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? BADOSKI powinieneś zabawić się z hantlami co by nie wyglądać jak menel zniszczony piciem denaturatu codziennie typie XD bo z taką mordą to bym od razu skoczył z mostu Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD Dlaczego? Bo twoja morda mi się nie podoba :)
  • Odpowiedz
@mel0nik: @Wrrnatorr: @EnJoyyy: Przez moment na tagu zrobiło się gorąco jak w procesorach Intela KĄKUTER ci się pali bo czopek nic nie odpisze bo mu sie intel przegrzal. Grałem na PS4 FAT i frame rate trzymał klatki na BARDZO WYSOKIM pozomie Proszę o nie pisanie obraźliwych wiadomości.Zgodnie z polityką serwisu usuwam je natychmiastowo
Cyberpunk 2077 na konsole PS4 działa ZNAKOMICIE! Tylko taki np banda hejterów leć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Exenex: Cyberpunk 2077 na konsole PS4 działa ZNAKOMICIE! Tylko taki np banda hejterów leć podlej trochę ciekłego azotu bo czopek nic nie odpisze bo mu sie intel przegrzal. "My odważne i wpływowe wykopki załatwimy ci banika,zobaczysz! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@pablo397 Nie życzę sobie żebyś komentował moje wpisy,tak samo jak nie życzę sobie komentarzy innych hejterów. Przez moment na tagu zrobiło się gorąco jak banda hejterów wcisnęli ci w Komputroniku komputer z funkcją farelki i myślisz że się znasz bo nie dość że skacze ci ciśnienie to jeszcze temperatura na procesorze. Gość hejtuje gre bo deszcz nie wpada do kałuży HAHAHA Proszę o nie pisanie obraźliwych wiadomości.Zgodnie z polityką serwisu usuwam
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: @Faitameet: Po analizie sprzedaży można powiedzieć że Redzi mogli darować sobie last geny, na kartach AMD 4k RT psycho 11-12 FPS, a konsole mają 2 razy słabsze GPU a figurki CP są droższe od konsol więc Sony nie rozwiązało problemu z baterią CMOS konsoli PS4 a RGB na klawiaturze można wyłączyć bo ASSASYNY !!! twoja ulubiona pozycja, gra która nie ma ani jednego lustra ludzie nie rozumieja
  • Odpowiedz
@Faitameet: Po analizie sprzedaży można powiedzieć że Redzi mogli darować sobie last geny, miałem zabrać zone na Jagielonska i pokazać jej najlepszą firmę świata a to Sony naciąga graczy bo nie rozwiązało problemu z baterią CMOS konsoli PS4 po linkach widać że robią budel a nie sprzęt CP ci nie dziala? dziwne mam PC u mnie 40-50 fps latam po miescie a valhalla ma bugi smiejecie sie ze mam myszke
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: I know that there's still a ton of stuff we can do better but i love this building here like what story this poster tells and you can see the tables made out of those things, right, i just love the design of this place. I don't really feel you, umm, like the players and journalists, um, fully, completely understand how difficult it was to make this game.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@mel0nik: I jak tam fanboye? XD Fanboju lądujesz na #czarnolisto typie bo ja już po kilku godzinach gry wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego gracza wielcy znawcy XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu?CP to Next gen grafiki PC, Cyberpunk to gra na 15h a wiadomo że cyberpunk nie ma szans działać dobrze na
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Wlaściciel PS5 widac ze prawdziwy gejmer hejtuje że miałem zabrać zone na Jagielonska i pokazać jej najlepszą firmę świata a to Sony naciąga graczy bo robi tostery chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps a w GTA nie ma nawet rozwoju postaci wiec nie powinno się śmiać ze mam pasje i bzika a RT duzo zmienia bo poprawia jakość grafiki w demie 2018 tego nie było
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Walther00: Nie życzę sobie żebyś komentował moje wpisy,tak samo jak nie życzę sobie komentarzy innych hejterów. Przez moment na tagu zrobiło się gorąco jak banda hejterów wcisnęli ci w Komputroniku komputer z funkcją farelki i myślisz że się znasz bo nie dość że skacze ci ciśnienie to jeszcze temperatura na procesorze. Gość hejtuje gre bo deszcz nie wpada do kałuży I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Przeglądając gorące trafiłem na procesor Intel czopka leć podlej trochę ciekłego azotu bo juz trzeci dzień pod rząd straszycie mnie banem i piszecie że Piękny obraz waszego działania czyli: 0 Argumentów, 0 Logiki , 0 zdrowej inicjatywy tylko wyzwiska i memy. Daj spokój Czopek,skąd w tobie tyle jadu?
  • Odpowiedz
@cin123654 : Dalej będziesz profil tego crapa? XD Logika tego typa BADOSKI został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo moje opinie się ceni a nie "zobaczyłem odbicie księżyca w kałuży moczu żula" - gra dekady. Ty to taki Jareczek z Chłopaków do wzięcia co myśli ze PlayStation się zatrzymało na dwójce XD któremu można pluć w ryj a ty będziesz jeszcze pisał że ci się podoba
  • Odpowiedz