Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@mel0nik @KleKotka @Samurai77 @Wrrnatorr @Exenex @Walther00 @pablo397 Muszę wam coś ważnego powiedzieć. Pewnie nie będziecie chcieli mi uwierzyć, tak samo jak ja nie chciałem w to uwierzyć na początku. Otóż @cin123654 nie istnieje. To nie jest żaden troll czy #!$%@? pasta - cin123654 na prawdę nie istnieje. Zmyśliliśmy go sobie. Powiecie mi: jak to możliwe, przecież napisał tyle komentarzy udzielał się na forum cdprojekt,
E.....y - @mel0nik @KleKotka @Samurai77 @Wrrnatorr @Exenex @Walther00 @pablo397 Muszę...

źródło: comment_16293930661ffR0O9qvao9hwyZlmHpET.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KleKotka: So i wanted show you something in that scene that i really like look this design is just so fucking cool, like basically those are the places where we keep the dead bodies, right, the bar in old crematory okay, cool, so you can guess okay, he's probably like a mechanic, right? Oh, my favorite games? I think the cyberpunk and witcher 3 are also my favorite games, yeah,
Exenex - @KleKotka: So i wanted show you something in that scene that i really like l...

źródło: comment_1629393101KOYbERrMfdI6ohhxh4C9CE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KleKotka: Nie, nie tylko Ty, a „przesadne” to eufemizm z dużą klasą i taktem, kudozy za to.
Ale prawda może być i taka u mnie, że ciężko zazdroszczę ludziom braku innych problemów i takiej ilości wolnego czasu, która przez 8 miesięcy pozwala na swobodne upuszczanie swojego niezadowolenia na forum deva, którego nie lubię, i gry, która mnie tak bardzo zawiodła.
Osobiście pożytkowałabym ten czas na rzeczy pozytywne.
  • Odpowiedz
@KleKotka: Przeglądałem właśnie poradnik a hejterzy twierdzą że potwierdzono tylko 30 tys zwrotow CP, a CP to gra w której nie idziesz od A do B a Sony buduje PS4 na odpadach z PC (architektura któa odchodziła już do lamusa) po linkach widać że robią budel a nie sprzęt no i Elon nie wiedzial czemu nie ma aut elektrycznych ale go wyprostowalem caly ten hejt spadł przez mniejsza czesc graczy
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: I jak tam? Naprawili tego gniota na ps4 czy nie? Cipek włącz sobie fallouta ucz się robienia gier bo drugi raz nie będę ci płacił za ch...o wykonaną robotę. Partaczu bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Właśnie zamówiłem zgadnij co: P L E J S T E J S Z Y N 5 Zgarnij
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mel0nik: Cyberpunk 2077 na konsole PS2 działa ZNAKOMICIE! Tylko taki np Czopek i słyszałem że twój procesor trafił w gorące na wykopie bo nie wyrabia donosić butl ci gdzie raki zimują" ale na szczęście wszyscy ochłonęliśmy zupełnie jak po schładzaniu ciekłym azotem ;)
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: No widziałeś? Wystarczy rzucic ci byle co fanboyu i już szczęśliwy;) I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Cipek wypuści multi zaraz po wydobyciu złotego pociągu pod Wałbrzychem bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Właśnie zamówiłem zgadnij co: P L E J S T E J S Z Y
  • Odpowiedz
@mel0nik I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę Badoski trollu wypuści multi zaraz po wydobyciu złotego pociągu pod Wałbrzychem bo moje opinie się ceni a nie "zobaczyłem odbicie księżyca w kałuży moczu żula" - gra dekady. W końcu wytropiłem i dopadłem ostatniego fanboya badoskiego cybercrapa. W ostatnich podrygach syczał jeszcze przez zęby coś o winie Sonego i AMD. Mam nadzieję że usuniesz w końcu to
E.....y - @mel0nik I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie...

źródło: comment_1629393177pCVM0t5LOtt7crtujXlKtA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KleKotka: Przestań się pogrążać I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Cipek który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla ()
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Wolne dyski HDD sprawiają ze tekstury muszą być niskiej jakości bo to nie gra na tostery, trening strzelecki w CP nie poszedl na marne, 3 miejsce w Warzone, a a Sony nadal buduje PS4 na odpadach z PC (architektura któa odchodziła już do lamusa) i wypuścili na rynek CP bez kontroli jakości co wpuszczają do sklepu do CP potrzebne dobre GPU, moje było u mnie chwilę po premierze. Ta
mel0nik - @EnJoyyy: Wolne dyski HDD sprawiają ze tekstury muszą być niskiej jakości b...

źródło: comment_1629393262hW9vY5vGwfQbitDLKmgVdY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Samurai77: Odsyłam do książki by nie pisać głupot i śmiać się że CP ma bugi a to są ficzery a fala 16 mln kolorów na klawiaturze to tęcza, jednym klik robię cały zestaw na czerwono podczas gdy Sony robi tostery i wychodzi że każda gra jest #!$%@? i moderzy robiąc poprawki np do GTA poprawiają R* czytaj ze zrozumieniem no i Sasko ma racje mysz CP designe ma spoko a
  • Odpowiedz
@mel0nik: HALO KAPITANIE O CO CHODZI Z JAKIMŚ BADOSKIM I użytkownikiem wymyślonym i komentarzami które brzmią tak samo, gramy w cyberpunka ale na wykopie? Nie wiedziałam, że to larp. Gdzie jest Mistrz Gry?
  • Odpowiedz
@mel0nik: Czemu mamy tak pisać, przeszkadza Ci, to Ci przeszkadza xD

Warto tylko zrobić krok od „mnie przeszkadza, nie naprawili, ale cieniasy”, bo, no, naprawili w tym czasie inne rzeczy, które innym przeszkadzały… czy nie?
A może za dużo oczekuję od dojrzałej, wyważonej i obiektywnej krytyki?;p
  • Odpowiedz
@Samurai77: I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę Nihas lądujesz na #czarnolisto typie bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb Dlaczego? Bo twoja morda mi się nie podoba :)
  • Odpowiedz