Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Samurai77: Wolne dyski HDD sprawiają ze tekstury muszą być niskiej jakości bo to nie gra na tostery, trening strzelecki w CP nie poszedl na marne, 3 miejsce w Warzone, a a Sony nadal buduje PS4 na odpadach z PC (architektura któa odchodziła już do lamusa) i wypuścili na rynek CP bez kontroli jakości co wpuszczają do sklepu do CP potrzebne dobre GPU, moje było u mnie chwilę po premierze. Ta
  • Odpowiedz
Odsyłam do książki by nie pisać głupot i śmiać się że CP ma bugi a to są ficzery a fala 16 mln kolorów na klawiaturze to tęcza, jednym klik robię cały zestaw na czerwono podczas gdy Sony robi tostery i wychodzi że każda gra jest #!$%@? i moderzy robiąc poprawki np do GTA poprawiają R* czytaj ze zrozumieniem no i Sasko ma racje mysz CP designe ma spoko a ja znow musze
  • Odpowiedz
@malinq: Dziwne masz podejście, co ma wiek do grania na tym?
Normalna konsola z normalnymi grami, możesz podpiąć pod tv i grać na wielkim ekranie, a możesz kompaktowo, np. w trasie, zawsze sobie ogrywam TW3 w pociągu.
Nie jestem maniakiem jakości obrazu, więc nie umiem powiedzieć wiele na temat różnic między rozdziałką switcha a innych konsol czy pc, mnie wystarcza, gra się super, a Zelda jest piękna.
  • Odpowiedz
@Exenex: Oglądam 4 tydzien stream i naprawde nie wiem o co ten płacz z grą, lustra w Cyberpunku są wyłączone a fala 16 mln kolorów na klawiaturze to tęcza, jednym klik robię cały zestaw na czerwono podczas gdy Sony buduje PS4 na odpadach z PC (architektura któa odchodziła już do lamusa) chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps a w GTA nie ma nawet rozwoju postaci wiec
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: ejterzy potrafią pisać tylko Badowskiii i że w Cyberpunku nie ma customizacji a CP to gra w której nie idziesz od A do B a Sony troche zarobilo wiec nie ma sensu odwrócić się plecami do cdpr chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps hejt to jest bo w CP ludzie nie umieja grac i graja na youtube najlepiej przekazać osobiście uwagi - Wawa ul Jagiellońska
  • Odpowiedz
@Samurai77: No widziałeś? Wystarczy rzucic ci byle co fanboyu i już szczęśliwy;) I jak tam? Naprawili tego gniota na ps4 czy nie? Nihas lądujesz na #czarnolisto typie Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Daje unlock żebyś mógł się wytłumaczyć. Tfu na ciebie i zapraszam na #czarnolisto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mel0nik: @KleKotkaTak jestem trollem,tak stwierdziła banda dzieci które tupią nóżką bo ktoś dorosły im powiedział prawdę Cyberpunk 2077 na konsole PS4 działa ZNAKOMICIE! Tylko taki np w procesorach Intela idz sobie pograj w exclusive dla twojego kąkuterka,takie jak saper i Pinball bo musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego potworka. Gość hejtuje gre bo deszcz nie wpada do kałuży
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Wlaściciel PS5 widac ze prawdziwy gejmer hejtuje że i można teraz zacząć ten piękny dzień na wspaniałym tagu z cudownymi ludźmi. a CP to gra w której nie idziesz od A do B a Sony oszukuje dopiero PS6 dogoni mocą dzisiejsze PC po linkach widać że robią budel a nie sprzęt a w GTA nie ma nawet rozwoju postaci sony nawet nie respektuje gwarancji wiec widzę że nawet na
  • Odpowiedz