Wpis z mikrobloga

@supra107:
Konfa nie jest idealna, ale wybór jest prosty: partia A ma zdrowe poglądy w temacie covidowego szaleństwa uderzającego w nas wszystkich (że tylko przypomnę galopującą inflację, z rzeczy mniej oczywistych) i głupie poglądy w sprawie np. aborcji patoembriologicznej - dotykającej 1000 osób rocznie, a partia B, C i D na odwrót. Trzeba być mocno zacietrzewionym ideologicznie, by nie wybrać partii A.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dutch: Pamiętam że w ostatnim głosowaniu wybrałem kogoś z Konfederacji i na tej drugiej karcie jedyną drugą opcję którą nie było PiS. W przypadku głosowania na prezydenta najpierw dałem na Hołownię, a w drugiej turze oddałem głos nieważny, bo wolę nie głosować niż zagłosować na "mniejsze zło", gdzie to mniejsze jest może takie o promil. ¯\_(ツ)_/¯
@Dutch: wszystkie partie polityczne to szambo, Konfa tu nie jest wyjątkiem, bo przez to swoje zbytnie zróżnicowanie od wolnościowców po narodowców stanowi zbyt egzotyczny twór.
Niestety, jeżeli mam głosować na covidowych zamordystów z pisu, po, czy ps, to już wolę taką Konfę, bo temat aborcji mam w dupie (tak jak piszesz dotyczy to max 1000 osób rocznie, a podziemie i tak załatwia resztę), katoliban czy tam kościół to zło które wszyscy
Pobierz
źródło: comment_1629385822yGH3zXBx3MAfJ6ABNc05qD.jpg
@supra107: Serio Sławek cię kupił tym gadaniem? #!$%@? jak debil typowy. Hehe wolnosc hehe konsytutcja hehe Hitler... Jeszcze ten argument o szczepionce że nie jest sprawdozna.... Jeszcze napisałeś że dziwisz sie ze ludize uznaja te wypowiedzi za szuryzm no jest szurem on i ty jak go popierasz, bo szczepionka jest sprawdzona i jest bezpieczna i dziala.