Wpis z mikrobloga

#bezdomnyrekin
Ta historia jest wątpliwa z wielu powodów i mógł tu wystąpić jeden z kilku przypadków, poniżej tylko 3 przykłady, a kombinacji można z tego robić więcej.

1. Typ celowo zrobił tego baita pod pieniądze żeby się nachapać i wszystko zmyślił od początku do końca - moim zdaniem mało prawdopodobne.
2. Typ zrobił baita dla beki, nie żeby wyłudzić hajs, ale ludzie sami zaczęli mu się narzucać, więc skorzystał z okazji - moim zdaniem całkiem prawdopodobne.
3. Naprawdę #!$%@? go z domu, obecna sytuacja jest całkowicie legitna i nikogo tym razem nie scamuje - mało wiarygodne, słabe próby udowodnienia.

Poszlaki najbardziej budzące wątpliwość:
- Brak biletu, możecie się śmiać że wiem wszystko się #!$%@?ł to tego biletu, ale to był najprostszy sposób. Wymyślony na szybko fakt żeby uzasadnić wydanie pieniędzy, prosty do udowodnienia jeśli prawdziwy, ale trudny jeśli nieprawdziwy.
- Kilkukrotne mówienie że się odniesie, że wytłumaczy, że z kimś się spotyka, potem urwanie aktywności (jak dotąd)
- Wiata dla małych dzieci jako miejsce schronienia.
- Kupowanie wspomnianego biletu w obliczu szybkiej możliwości braku środków choćby na jedzenie.
- Kupowanie napojów mlecznych o słabym stosunku ceny do stopnia najedzenia w obliczu szybkiej możliwości braku środków.
- Jednoznaczna przeszłość scamerska.
- Nieodpowiadanie na niewygodne pytania, zmiany tematu, prośby o nieprzesyłanie pieniędzy ale bez usunięcia numeru konta.
- Odrzucenie wszystkich oprócz podania numeru konta zaproponowanych rozwiązań.

Podsumowując, albo @SniffTheShark jest geniuszem scamerskim, albo (co moim zdaniem najbardziej prawdopodobne) ćpunem mitomanem, który opowiedział historyjkę, która może i jest w jakimś stopniu prawdziwa, wyniuchał łatwy hajs i popłynął z prądem.

Ciekawe czy jeszcze wróci i pokaże nam swoją świetlaną przyszlość, czy zaniknie cała aktywność albo nastąpi rozpoczęcie procedury usuwania konta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
@ossadagowah Ja szczerze mówiąc uwierzyłem w jego historię, ale teraz gdy widzę jak wiele wątpliwości powstało wokół jego osoby nie zdziwi mnie jak okaże się oszustem któremu po prostu zabrakło kasy na koks.
@ossadagowah: Kolesia matka wywaliła z domu bo już nie szło wytrzymać z obibokiem, coś jak historia Jesse'ieo z BB. Od lat koleś ma problemy z prawdomównością (karta Amazona) i prawdopodobnie część z jego historii jest nieściemniana. Może od początku liczył, że ludzie będą mu wpłacać kasę, może nie - to bez znaczenia. Jako że jest ćpunem i pewnie był ostatnio nieco wyposzczony w tej materii przez 2 dni nie będzie z