Wpis z mikrobloga

Jesteście przegrywami , którzy nigdy tego nie zaznają bo nikt was nie chce ze względu na to jakimi spierdoksami jesteście ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to tak na prawdę jedyny powód, przez który ciśniecie takie rzeczy.


@WykopowyCzytelnik: wykopowi jasnowidzowie wytaczają najcięższe działa, odc. 2137
@szmichal: Dziękuję za garść tych bezcennych informacji, ale ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wyciągnij kij z tyłka to zrozumiesz przekaz. Rozumiem, że zarabiasz na takich imprezach, ale naprawdę takie unoszenie się jest conajmniej śmieszne. Szczerze, jestem zdziwiona, że można odebrać mój komentarz w taki sposób. Napisałam to spontanicznie, pół żartem, pół serio.
Każde wesele to powielany schemat, cudownych rodziców mam, napis LOVE, disco polo i 0!oryginalności


@Zabojcza_Rozowa: nie zapomnij o "Windą do nieba", piosence o lasce która bierze ślub którego nie chce, bo kocha innego, no ale musi być grana na każdym p0lskim weselu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naprawdę, jeśli nie chce się byc na weselu to po prostu się na nie nie idzie. A jeśli się już idzie