Wpis z mikrobloga

@Pit1337 Ja całe lato po myciu i wysuszeniu psiukałem impregnatem, ładnie deszczyk spływa jak po kaczce i tyle. Jeździłem w marcu i było ok, ogrzewanie daje radę, nie pizga wiatrem przez uszelki odczuwalnie, też tego nie słychać chociaż ten samochód powyżej stówki z natury nie jest cichy
@Shatter: Aktualnie teraz często się robi w ten sposób że mieszkańcy mają udział w hali garażowej, i na zasadzie ustaleń dane miejsce parkingowe jest do twojego użytku. W takim wypadku na jakiekolwiek działania (np. wieszanie czegoś na ścianie, czy trzymanie na miejscu parkingowym czegoś innego niż samochód) musisz mieć zgodę innych właścicieli hali garażowej - w praktyce wspólnoty. Są wspólnoty i wspólnoty, z trzymaniem czegoś na miejscu postojowym jest ok, ale
@Shatter: Jak jest normalna wspólnota tj. dajaca akcept bez problemu jak coś ma sens (np. wieszak na rowery) tojest spoko, bo tak to ktoś mógłby np. zrobić sobie wysypisko śmieci na miejscu parkingowym, albo np. mieszkańcy by zaczeli malować balkony jak im się podoba i z nowego bloku zrobił by Ci się prlowski syf.

Masz spoko wspólnotę, chcesz powiesić klimę - wspolnota ustala że np. klimatoryzor ma być nisko aby go
@dudusbug: też chciałem kupić ale ceny jeżdżących, nie za bardzo dziuawych są już za wysokie jak na auto, które co miesiąc musi mieć wstawiane progi i błotniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)