Wpis z mikrobloga

Poszedłem dziś badać sobie hormony. Sprawdzimy czy jestem #!$%@?ą, sucho-tłustym, biednym, życiowym nieudacznikiem, czy to wina braku testosteronu i zbyt dużej ilości żeńskich hormonów.

Jeśli okaże się, że wina hormonów, a jestem tego pewnien - szpryca w dupę panie i panowie, oraz siłownia - wychodzimy z przegrywu, walczymy z życiem incela!

Kto jest ciekaw, niech pulsuje - będę wołał jak przyjdą wyniki

#betauprising #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #silownia #mirkokoksy
wezidzsobie - Poszedłem dziś badać sobie hormony. Sprawdzimy czy jestem #!$%@?ą, such...

źródło: comment_1629212288I0fkLvWALW9I9X4AI81yFh.jpg

Pobierz
  • 38
@SweterWPaski: Organizmy wodne są dużo bardziej wrażliwe na wszelkiej maści zanieczyszczenia niż te żyjące na lądzie, substancje wydalane z moczem przez kobiety stosujące antykoncepcję hormonalną sprawiają że m.in ryby nieprawidłowo się rozwijają przez co mają problem z rozmnażaniem się a niestety oczyszczalnie ścieków zupełnie sobie z tym nie radzą.

https://www.livescience.com/20532-birth-control-water-pollution.html
@wez_idz_sobie:
Mnie akurat traktowali jak koksa, który chce tylko przypakować... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Taytae:
Łódź.

@janeeyrie:
Aktualnie mam poniżej normy a zaczynałem leczenie, gdy był ciut powyżej ale zauważyłem spadek libido (i to mało powiedziane!), problemy z hydrauliką i masę innych rzeczy (jestem po leczeniu depresji lekami SSRI). Ogólnie - czuje się jak ten kot z uciętymi jajami - leżę tylko na kanapie i
@arti040: To nadal jest rozwiązanie tymczasowe. Mam wrażenie, że ludzie nie rozumieją do czego służą hormony. Hormon to tylko pewna informacja dla organizmu, co organizm powinien w danym momencie produkować i jak działać. To nie jest białko, z którego zbudują się mięśnie, ani makroelementy, ani witaminy. Przestaniesz wcierać ten żel, to organizm ogłupieje. Albo nawet nie musisz przestawać, i tak z czasem się okaże, że narządy, które testosteron zmuszał do pracy
@janeeyrie: Czyli, generalnie, szukać sposobu, bo gonady same produkowały testosteronu tyle, ile jest potrzebne? Ale pojawia się jeszcze inny problem - wiek. Jestem przed 40-tką więc testo będzie sam spadał :-( Eh, #!$%@?.
@janeeyrie: ja prowadzę zdrowy tryb życia, rowerek 3x w tygodniu, kalenistyka , nie jem tłusto itp., a bebzol rośnie, teść w tym roku na poziomie 473 ng/dl (norma 980). mam całe zycie podwyzszone trójglicedyry 224 mg/dl i cholesterol całkowity 212 , kortyzol 11,83 (norma max to 19) . Nie wiem już gdzie szukać przyczyny, lekarze mnie odbijają, żebym nie szukał dziury w całym
nie jem tłusto itp


@kujawiakkolo30stki: Jeśli zupełnie unikasz tłuszczów, to może masz niski poziom omega 3? Polecam olej lniany (tylko taki z lodówki z apteki, a nie np. z Lidla). Plus dobra oliwa z oliwek, awokado itp., tłuszcze są potrzebne do syntezy hormonów, więc całkowite unikanie może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Może poza tym masz mimo wszystko za dużo stresu? Sprawdziłabym też tarczycę (T3/T4). Nie wiem do jakich lekarzy chodziłeś,