Wpis z mikrobloga

Poszedłem dziś badać sobie hormony. Sprawdzimy czy jestem #!$%@?ą, sucho-tłustym, biednym, życiowym nieudacznikiem, czy to wina braku testosteronu i zbyt dużej ilości żeńskich hormonów.

Jeśli okaże się, że wina hormonów, a jestem tego pewnien - szpryca w dupę panie i panowie, oraz siłownia - wychodzimy z przegrywu, walczymy z życiem incela!

Kto jest ciekaw, niech pulsuje - będę wołał jak przyjdą wyniki

#betauprising #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #silownia #mirkokoksy
wezidzsobie - Poszedłem dziś badać sobie hormony. Sprawdzimy czy jestem #!$%@?ą, such...

źródło: comment_1629212288I0fkLvWALW9I9X4AI81yFh.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@wez_idz_sobie: Zesrasz się a nie dostaniesz teścia. Prawie 8 miesięcy walczyłem, dwóch andrologów i póki co dostałem... żel do wcierania. Oni są meeega uprzedzeni do terapi hormonalnej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
dlaczego nie chcą go dać?


@wez_idz_sobie: @arti040: Nie ma dowodów na to, że przyjmowanie testosteronu u osób o niskim poziomie tego hormonu daje jakiekolwiek wymierne pozytywne skutki. Natomiast są na to, że można tak sobie na dobre rozwalić gospodarkę hormonalną i mnóstwo innych rzeczy w organizmie. Oprócz tego jest duży problem z ustaleniem właściwych poziomów, bo one są dla każdego indywidualne. Za dużo zmiennych.

Innymi słowy, testosteron dostaniesz tylko wtedy,
  • Odpowiedz