Wpis z mikrobloga

Nawiązując do ostatniej nie miłej sytuacji gdzie Para Młoda była najbardziej poszkodowana i została dosłownie podstawiona pod ścianą przez Właściciela lokalu (Festa w Jasionowie) cytując ,, Iż w trybie natychmiastowym ma zmienić Oprawę Muzyczną na inną ,, jeśli nie to zostanie rozwiązana umowa dwa tygodnie przed Weselem !!! Zachowanie Właściciela jest Skandaliczne i Bulwersujące.
Nie Pozwalam na Zastraszanie Moich klientów Dobrze Że znalazł się Zespół z Wolnym Terminem I Wszystko się udało Dziękuję Krzysiek.
Opiszemy też pewną Sytuację która była Rok temu
Skończyliśmy grać przyjęcie Weselne w tym lokalu po 3.00 gdzie młodzi mieli umowę do 5.00 z salą przed 3.40 wyskoczyła Z kuchni Żona Właściciela ze słowami ruszajcie się szybciej z tym sprzętem bo jak nie to go zaraz wypierdo.... Bo ja jestem zmęczona od 6.00 jestem w Pracy .
Te słowa zapamiętamy i nie tolerujemy takiego odnoszenie się w Naszym kierunku i informujemy Przyszłych Klientów Nie Współpracujemy z Salą Festa w Jasionowie.

Pozdrawiamy Zespół Amazing & DJ w Jednym

Pracuje w branży ślubnej, znam sale, które mają czarna listę dj. Takiego czegoś jeszcze nie widzialem;(

#januszebiznesu #januszalfa #suwalki #januszebiznesu #afera
  • 4