Wpis z mikrobloga

mnie Pani w maku przy kasie nie chciała obsłużyć bez maseczki


@Krinod: ... hahaha, wczoraj byłem świadkiem megainby z tego właśnie powodu... typ podszedł do kasy i zamawia szejka, a typiara mu mówi że nie przyjmie zamówienia bo typ nie ma maseczki xDDDD

... dodam że kasjerka stała za szybą z plexy a po całym maku kręciło się pełno ludzi bez masek na ryjach... o co tu #!$%@?&a chodzi? xDDD
to bym musiał być na jakimś totalnym zadupiu, a i tak bym wolał poszukać jakiejś kebabowni czy hamburgerowni na mieście.

Jedynie gdzie szukałem McD to kidyś gdzieś za granicą gdy bałem się lokalnego jedzenia i wiedziałem że chemią z Maka się nie struję, bardziej niż lokalnym ustrojstwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SpasticInk: MacDonald zrobił taką karierę dzięki podróżującym ludziom. Może #!$%@?, ale stabilnie, możesz sobie jechać przez
@jedrzejk:

Po prostu osoby stołujące się w maku słyną z dużej dbałości o swoje zdrowie, więc firma wychodzi im naprzeciw ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dbają o swoich klientów, którzy bardzo często należą do grupy podwyższonego ryzyka
@SpasticInk:

Przypominam że w USA McD to miejsce gdzie jada biedota

Mak w Stanach to w ogóle magiczne miejsce, prawie jak Narnia. Pamiętam do maka w LA wszedł pan żul, po czym zaczął pluć, krzyczeć, zaczepiać klientów, wylewać sobie keczup z podajnika na ręce, grzebać w śmietniku. Wszystko przez długie minuty, wszystko przy zerowej reakcji obsługi. Uroki Kalifornii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to menu mają
@mentari:

ty to masz silna psychikę, że robisz problemy ludziom z najniższą krajową xD i którzy robią to bo im kazali ziomki z centrali.

To samo powiesz, gdy np. recepcjonista w hotelu będzie chciał przetrzymać Twój dowód "pod zastaw" na czas pobytu?

Gdy pracownik infolinii GSM odmówi możliwości odstąpienia od umowy, bo nie wyraziłeś wcześniej zgód marketingowych?
Gdy kasjer w Lidlu przy sprzedaży piwa bezalkoholowego zażąda dokumentu tożsamości?

"Polecenie z
McDonalds - ostatnia ostoja bezsensownego covidianizmu. Co drugi stolik wyłączony z użytku, nawet te na dworze. xD

Do tego zamówienia czasem są wydawane tylko na wynos, co i tak jest bez sensu bo i tak ludzie z tymi torbami siadają, żeby zjeść na miejscu xD

#koronawirus #mcdonalds


@DoloremIpsum: bo wielkie międzynarodowe korporacje przerabiały by nas na mielonke gdyby tylko dostali krysze od tych państwopodobnych tworów i jakąś zachęte w postaci dotacji