Wpis z mikrobloga

  • 16
@pieknylowca oj to było zajebiste - sianokosy i generalnie wakacje na wsi :) przynajmniej mi pozostały wspomnienia, bo ludzi już nie ma.
A Twoje jakie będą? " pamiętam jak podniosłem głowę z nad telefonu" czy " pamiętam jak wbiłem 10 lvl w tej grze"
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Kiedyś, któreś pokolenie będzie mówiło - a pamiętasz jak trzeba było się kiedyś męczyć, żeby przesuwać palcem po smartfonie? Teraz wy dzieciaki to macie łatwo z tym sterowaniem oczami. A teleportacja? My musieliśmy latać samochodami ręcznie!
  • Odpowiedz
@pieknylowca nawet gdyby, to czym to się różni od nostalgicznych wysrywów o tibii, gumach kulkach, bieganiu z kluczem na szyi i innych artefaktach dzieciństwa/młodości na wykopie? Daj się ludziom taplać we wspomnieniach, tylko to im zostało w świecie, którego już nie rozumieją. Każdego to czeka.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: nie wiem jak można tęsknić do #!$%@? na wsi z czasów PRL... przecież tam się robiło ręcznie prawie wszystko, w pełnym słońcu, za psie pieniądze xD To chyba gloryfikują jedynie ludzie, którzy nie mieli z tym styczności.
  • Odpowiedz
@MichasQGP gloryfikują to ludzie którzy na wsi byli na wakacje u dziadków, wujków ;)
gość ze wsi jak od 8 roku życia musiał #!$%@?ć z rodzicami i rodzeństwem aż do czasu gdy #!$%@?ł na studia i do pracy albo za granicę to go nie bawi, tylko w wieku 35 miał już dwie operacje kręgosłupa i czeka w kolejce na operację biodra

i to nawet nie lata PRL tylko do późnych 90 ;)
  • Odpowiedz