Wpis z mikrobloga

Mina mojej matki, kiedy jej powiedziałem, że na starość nie będzie żadnego robienia zakupów czy podcierania dupy, tylko wizyta na 2-3 dni w roku na święta. Po minie zrozumiałem, że ona automatycznie myślała, że ja jej będę na starość prawie codziennie pomagać, bez cienia refleksji przyjęła takie założenia.

#antynatalizm #childfree #rozowepaski #logikarozowychpaskow
derton778 - Mina mojej matki, kiedy jej powiedziałem, że na starość nie będzie żadneg...

źródło: comment_1628934654Rna2sXAwxFLQ5aVA0e1Nwa.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
no jeśli Twoja matka to jakaś ciężka patologia, to zrozumiałe. Jeśli jednak nie, to Ty jesteś patus.


@klajdla_a: No faktycznie. Jak rodzice stają się niedołężni to ma się jakieś 30-45 lat. Oznacza to, że ma się swoją rodzinę na głowie i jeszcze lataj do rodziców. Najlepiej jak mają tylko 1 dziecko i jedna osoba ma ogarniać dwójkę starych ludzi. Jeszcze te durne argumenty, że zajmowali się Tobą za dzieciaka. Tak,
  • Odpowiedz
to fajnie masz w domu. Wpojenie poczucia winy, że masz komuś pomagać na starość bo jak nie to jesteś ten zły xD 2/10


@realez: twoi starzy i starzy opa odnieśli porażkę wychowawczą.
  • Odpowiedz
to fajnie masz w domu. Wpojenie poczucia winy, że masz komuś pomagać na starość bo jak nie to jesteś ten zły xD 2/10


@realez:
Antynataliści:
- życie to cierpienie, nie będę płodził nowych ludzi i skazywał ich na większe cierpienie, taki jestem w #!$%@?ę empatyczny
Też antynataliści kiedy trzeba pomóc starszej matce
- #!$%@? na twoje cierpienie xD
  • Odpowiedz
@realez: No nie wiem kto ma fajnie w domu. Rozumiem że będziesz mieć w dupie gdy sąsiad zadzwoni, że matke albo ojca zabrali do szpitala bo miało wylew i od 6 godzin leżało we własnych fekaliach? Pewnie wejdziesz na wykop i napiszesz pod tagiem inba.
  • Odpowiedz
Pamiętaj tylko, że życie bywa przewrotne. Dzisiaj jesteś królem życia, a jutro choroba i wracasz ze łzami pożegnać się z bliskimi


@sliwowica: No pewnie, dlatego #antynatalizm , na opie zaklęty krąg się kończy przynajmniej w jednej instancji.

Też antynataliści kiedy trzeba pomóc starszej matce

- #!$%@? na twoje
  • Odpowiedz