Wpis z mikrobloga

Mina mojej matki, kiedy jej powiedziałem, że na starość nie będzie żadnego robienia zakupów czy podcierania dupy, tylko wizyta na 2-3 dni w roku na święta. Po minie zrozumiałem, że ona automatycznie myślała, że ja jej będę na starość prawie codziennie pomagać, bez cienia refleksji przyjęła takie założenia.

#antynatalizm #childfree #rozowepaski #logikarozowychpaskow
Pobierz derton778 - Mina mojej matki, kiedy jej powiedziałem, że na starość nie będzie żadneg...
źródło: comment_1628934654Rna2sXAwxFLQ5aVA0e1Nwa.jpg
  • 116
Też antynataliści kiedy trzeba pomóc starszej matce

- #!$%@? na twoje cierpienie xD


@Flypho: no już tak nie generalizuj, ja właśnie przez antynatalizm pomagam i zamierzam pomagać starszym, bo nie wiedzieli co czynili. Ale już dobrze wiedzą, że ze mnie gówniaków nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sensowne rozumowanie


@HAL__9000: Prawo może byc dla ciebie niesensowne tak samo jak może być dla ciebie niesensowny zakaz mordowania ludzi. Fakty są jednak takie, że obowiązek alimentacyjny ciąży także na dzieciach tak samo jak obowiązuje zakaz w prawie mordowania ludzi. Czy się z tym zgadzasz czy nie to nikogo nie interesuje tak naprawdę.

Jeśli nie będziesz chciał się jako dziecko opiekować na starość rodzicem to ten cię pozwie i wygra. Nikt
Przykro mi, ale jeśli ktoś ma to finansować, to właśnie państwo (społeczeństwo), które powszechnie zachęca do rozmnażania się.


@HAL__9000: Możesz sobie, żyć urojeniami jak powinno być w idealnym świecie. W takim gdzie wszystko jest sprawiedliwe, nie ma wojen, chorób a jednorożce srają tęczą.

Fakty są jednak takie, że masz obowiązek opiekować się swoimi rodzicami i jedynym pewnym sposobem na uniknięcie tego obowiązku jest popełnienie samobójstwa przed zestarzeniem się twoich rodziców.

Możecie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@realez: mordo ale niestety takie rzeczy się dzieją, rodzic trafia np. do DPS-u a na dzieciach spoczywa obowiązek opłacenia tego. Nie wiem dokładnie jak to się odbywa, ale może być tak, że na starość rodzica państwo Cię zmusi do pomagania mu w taki czy inny sposób.