Wpis z mikrobloga

Po co budujemy to wszystko i wydajemy pieniądze

@KetevaN: jeszcze nie wiesz? Nie po to by było bezpiecznie, tylko żeby pedalarze nie przeszkadzali jasnie wielmożnym operatorom kierownicy paseratti na świętej jezdni.

Rowerem preferuję jeździć za miastem.

@KetevaN: czyli wozisz rower autem za miasto, produkując dodatkowe spaliny? cool.
wolę odstać swoje w klimatyzowanym aucie niż aby ktoś miał ze mnie bekę, za pokazywanie się w leginsach. Jaja was nie bolą od takiego stroju panienki?


@Rancor: a ja wolę nie mieć kompleksów. Dzięki temu mogę ubierać to, na co mam ochotę, to co jest wygodne i to, co pozwala mi najprzyjemniej spędzić czas podczas uprawiania sportu.
@KetevaN: nie mam nic do piętnowania wykroczeń, ale ustawiłeś dyskusję tak, by hejtować całą grupę, z czego jak widzisz ludzie korzystają do woli, a nie konkretne zachowania. 99/100 ludzi wyładuje w takich wątkach frustracje w necie i spoko, a 1 przeniesie to na zachowania na drodze.
Po co budujemy to wszystko i wydajemy pieniądze @KetevaN: jeszcze nie wiesz? Nie po to by było bezpiecznie, tylko żeby pedalarze nie przeszkadzali jasnie wielmożnym operatorom kierownicy paseratti na świętej jezdni.


@sargento No patrz, a mi się wydawało żeby każdy mógł czuć się bezpieczny. Skąd u Ciebie tyle jadu? Jakiś uraz? Próbujesz wywołać jakiś specjalny hejt jednych użytkowników dróg na drugich?

@PrzekliniakCQ czyli czujesz się lepszy robiąc dokładnie to co oni?
@KetevaN: Bezpiecznie? Mało jeździsz widocznie. Najczęstsza przyczyna wypadków to nieustapienie pierwszeństwa rowerzyście wjeżdżającemu na przejazd przez kierowcę skręcającego samochodem w prawo/lewo na skrzyżowaniu.
No patrz, a mi się wydawało żeby każdy mógł czuć się bezpieczny. Skąd u Ciebie tyle jadu? Jakiś uraz? Próbujesz wywołać jakiś specjalny hejt jednych użytkowników dróg na drugich?


@KetevaN: wejdz w profil, zobacz ile jadu leci, odpusc dyskusje z tym uzyszkodnikiem.
"janusze w passerati" "fagasy na sportowych motocyklach" "#!$%@?" "pajace" a to jest tylko pierwsza strona.

To sie nadaje do leczenia, bo zakrawa juz o jakies ostre napady agresji i
spandexiarze prawie zawsze :) rowerzyści? Dosyć często. O jeździe bez lampek w nocy nawet nie wspominam bo to spokojnie zachacza o 50 procent w lecie.


Po pierwsze, strój sportowy do jazdy na rowerze właśnie tak wygląda. Wielu grubasów (w tym ja) jeździ na rowerze dla poprawy zdrowia. Otyły ulaniec na rowerze bez tego kontrowersyjnego spandexu pozaciera się zanim się zdąży porządnie spocić.
Strój sportowy ma sens większy dla amatora, niż zawodowego kolarza.
@ajuto00 Pedalarze może i jest obraźliwe. Natomiast spandexiarze to nazwa własną używana nawet przez rowerzystów na szosowych bałwanów robiących im zła reklamę :)

@PrzekliniakCQ Ilu widzisz kierowców jadących na czerwonym z pełną premedytacją, a ilu rowerzystów?

W wypadku rowerzystów jest przyzwolenie nawet od innych No bo co on będzie stał na czerwonym. Czemu nie zaczniemy od jutra tak jeździć autami?