Wpis z mikrobloga

@Darth_Gohan: wszyscy kierowcy jeżdżą jak chcą więc czemu rowerzyści mieliby być wyłączeni? Wy naprawdę uważacie, że żaden z nich by nie zauważył nadjeżdżającego tramwaju? właśnie żaden nie jechał, zielone dla pieszych to pojechali. OP ma ból dupy bo nie stali w korku razem z nim
  • Odpowiedz
XD tak to skomentuje. Wszyatko źle z wyjątkiem rowerzystów jeżdżących na czerwonym


@Darth_Gohan: Ach no tak tylko rowerzyści jeżdza na czerwonym xdddd
A kierwocy samochodów nie łamią przepisów jeżdzą bezpiecznie.
Dziwne że statystyki tego nie pokazują xddd
  • Odpowiedz
Ja jednak widzę po innych DDR jeżdżę ale widzę nie dogodzimy rowerzystom.


@Darth_Gohan: czyli udało ci się zamieszkać przy odcinku DDR, który spełnia swoją rolę? No to bardzo się cieszę.
Zepsuty zegarek i ślepej kurze też czasem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Darth_Gohan: Wy naprawdę uważacie, że żaden z nich by nie zauważył nadjeżdżającego tramwaju?


@ZmiksowanaFretka oh pierwszy z brzegu link

Tak, naprawdę uważam że moglby go nie zauważyć. Zakładanie że powinniśmy.dopuszczac takie zachowanie to piękny przypadek ignoranctwa.

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-ratuszowa-zderzenie-rowerzysty-i-tramwaju-utrudnienia-w-ruchu-5100654

PS. Zielone światło dla pieszych pozwala na przeprowadzenie roweru, nie przejechanie po przejściu. Dla bezpieczeństwa pieszych.
  • Odpowiedz
@KetevaN: to jeszcze mi wytłumacz skąd miały się wziąć tam tramwaj, skoro skrzyżowanie było zablokowane i miał czerwone.

Wspaniale za to zignorowałeś blokowanie skrzyżowania przez samochody.

Zielone światło dla pieszych pozwala na przeprowadzenie roweru, nie przejechanie po przejściu. Dla bezpieczeństwa pieszych.


Jeszcze napisz, że nie mieli świateł odblaskowych i nieprzepisowe ciśnienie w oponach XD piękny masz ból dupy o taką pierdołę.

Skoro ktoś gdzieś kiedyś nie zauważył tramwaju to oni też
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ZmiksowanaFretka ależ oczywiście kierowcy samochodów rowniez nie powinni wjeżdżać tam. Co w żaden sposób nie zmienia zachowania rowerzystów. Jedni o drudzy to idioci którzy powinni zmienić swoje zachowanie.
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka patrząc na tych którzy nie zauważają, że drugi rowerzysta jedzie z naprzeciwka to jestem w stanie uwierzyć że mógłby nie zauważyć tramwaju.
Zresztą jak ludise jeżdżą w rowerach ze słuchawkami ANC włączonymi to tego tramwaju nawet by nie usłyszeli XD
Tak samo jak za sam fakt z nie widzą czerwonego światła XD

@Yurakamisa czytaj uważnie.

@wykopyrek No tak. Rozumiem, że musi być równiutki asfalt inaczej się nie da po tym jeździć.
  • Odpowiedz
@wykopyrek ty masz coś z głową nie?

Ścieżek które prowadzą donikad jest naprawdę niewiele. Najczęściej się kończą bo brakuje dokończenia inwestycji albo miasto ma dopiero coś przebudować. Przykłady niebezpiecznych ścieżek oststnio widziałem podawane przez rowerzystów. Co 2 z listy zarzutów był tak z czapy, że nie będę komentował. No ale jak ktoś się czepia, że krawężnik nie jest idealnie obniżony, droga dla rowerów ma minimalny zakręt bo w tym miejscu dali ławkę
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@YesIDo ah piękny ten wasz obraz, jajka ściśnięte myśli odcięte.

Nie żal mi was jak któryś się #!$%@? na jakimś krzywym krawezniku i z radością przejeżdżając motocyklem pozwalam wam ogluchnąć odkręcając do oporu :*
  • Odpowiedz
Ilu widzisz kierowców jadących na czerwonym z pełną premedytacją, a ilu rowerzystów?


@Darth_Gohan: Ej bez jaj. We Wrocławiu na każdych, ale to dosłownie każdych światłach ostatnie dwa auta jadą na czerwonym. Za każdym razem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz